Miodowe lata powrócą z nowymi odcinkami. Prace nad serialem już trwają

Radosław Krajewski
2023/09/25 13:05
0
0

Poznamy kolejne losy Karola Krawczyka i Tadeusza Norka.

Na takie informacje od dawna czekali fani Miodowych lat. Super Express poinformował, że kultowy serial Telewizji Polsat niebawem powróci na ekrany w nowej serii. Prace nad serialem już trwają, a w głównych rolach ponownie zobaczymy Cezarego Żaka i Artura Barcisia.

Miodowe lata powrócą z nowymi odcinkami. Prace nad serialem już trwają

Miodowe lata otrzymają nową serię, w której Cezary Żak i Artur Barciś powrócą do swoich ról

Oryginalne Miodowe Lata zadebiutowały w październiku 1998 roku, przez kolejne sześć lat gromadząc rekordową widownię przed telewizorami. W 2004 roku serial powrócił z nową serią zatytułowaną Całkiem nowe lata miodowe.

Od wielu lat spekulowano, że kultowy serial może raz jeszcze powrócić z nowymi odcinkami. Jak podaje Super Express prace nad kolejnymi Miodowymi latami już trwają. Niestety żadne szczegóły dotyczące fabuły nie są na razie znane.

Od pewnego czasu trwają prace nad kontynuacją Miodowych lat. Produkcja jest już na zaawansowanym etapie, ale jeszcze utrzymywana w tajemnicy - ujawniła osoba związana z serialem.

GramTV przedstawia:

Z informacji wynika, że pewni powrotu do swoich ról są tylko Cezary Żak i Artur Barciś. Nie wiadomo więc, czy do roli żony Karola Krawczyka powróci Katarzyna Żak i Dorota Chotecka jako małżonka Tadeusza Norka.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!