Kangurek Kao z edycją Kaollector. Oto limitowane kolekcjonerskie wydanie

Maria Wawrzyniak
2022/05/22 23:30

Przedstawiciele studia Tate Multimedia ujawnili Kaollector, czyli specjalną edycję kolekcjonerską nadchodzącej odsłony popularnej serii platformówek.

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników serii Kangurek Kao. Przedstawiciele studia Tate Multimedia oficjalnie ujawnili limitowaną edycję kolekcjonerską o nazwie Kaollector. Kierowane jest ono do największych fanów; wydanie będzie dostępne w czwartym kwartale bieżącego roku. Ma zawierać pierwszą w historii kolekcjonerską figurkę tytułowego bohatera, razem z kauczukową piłeczką, 52-stronicowym art bookiem przedstawiającym historię marki oraz certyfikat autentyczności.

Wczytywanie ramki mediów.

Warto w tym momencie zaznaczyć, że nakład jest ograniczony do 5000 sztuk. Aktualnie nie znamy jednak ceny – wiemy jedynie, że zamówienia przedpremierowe mają ruszyć już niedługo. Na koniec przypomnijmy, że Kangurek Kao (Kao the Kangaroo) ma zadebiutować na rynku latem bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zainteresowanych zapraszamy do naszej osobnej wiadomości po więcej informacji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Sewycz
Gramowicz
23/05/2022 20:51
Pilka kauczukowa. Lolwat? xD

Renchar
Gramowicz
23/05/2022 06:50

Oczywiście brak w kolekcjonerce wersji na PC dziady.