Już wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu Minecraft. Jest jeszcze jedna przeszkoda

Krzysztof Żołyński
2023/09/29 10:30
0
0

Pomysł na film będący ekranizacją słynnej gry Minecraft pojawił się dawno, ale jego realizacja napotkała problemy związane ze strajkami. Teraz kiedy są prawie rozwiązane, pojawia się wstępny termin realizacji.

Po zakończeniu strajku scenarzystów wiele studiów przygotowuje się do wznowienia lub rozpoczęcia zapowiadanych wcześniej produkcji. Do tego grona należy również ekipa odpowiedzialna za powstanie filmowej wersji gry Minecraft.
Scenariusz do filmu Minecraft jest już gotowy i zdjęcia mogą rozpocząć się już wiosną przyszłego roku. Jest jednak jeden warunek. Ponieważ aktorzy wciąż strajkują, nie jest pewne czy i kiedy zostanie zawarte porozumienie ich gildii ze zrzeszeniem wytwórni i producentów. Tak naprawdę, dopiero wtedy będzie można poczynić konkretne plany i ustalić daty rozpoczęcia produkcji.

Już wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu Minecraft. Jest jeszcze jedna przeszkoda

Na razie nie wiemy zbyt wiele o fabule filmu Minecraft, ale mówi się, że w Steve’a wcieli się Pedro Pascal, a inne kluczowe role o obsadzą Matt Berry i Jason Momoa.

Pedro Pascal, Matt Berry i Jason Momoa mogą rozpoczynać prace na filmem Minecraft?

Za reżyserię odpowiada Jared Hess, dotychczas specjalista od komedii i ma ich na koncie kilka, a jest między nimi Napoleon Wybuchowiec. Producentami są Mary Parent i Roy Lee, którzy pełnili podobne role przy powstawaniu Diuny.

GramTV przedstawia:

Kinowa premiera Minecrafta była pierwotnie planowana na 4 kwietnia 2025 roku, ale jak wiadomo, działo się to przed strajkową zawieruchą. Dlatego teraz termin ten jest niepewny.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!