Już niedługo premiera postapokaliptycznego Silos od Apple TV+. Zobaczcie nowy zwiastun

Krzysztof Żołyński
2023/04/26 10:45
1
0

Premiera serialu Silos tuż po majówce, a więc warto zapoznać się co zaoferuje nam nowa produkcja Apple TV+.

Serial Silos bazuje na cyklu powieści SF autorstwa Hugh Howleya, ukazujących zdewastowaną i kompletnie nieprzyjazną życiu Ziemię, zamieszkiwaną przez ostatnich przetrwałych ludzi. Ponieważ życie na powierzchni jest w zasadzie niemożliwe, musieli oni zasiedlić ogromne podziemne silosy. Odcięci od przeszłości i świata zewnętrznego, ludzie tworzą nowe zasady funkcjonowania swojego zdziesiątkowanego społeczeństwa. Niestety nowy świat jest całkowicie zdegenerowany i rządzą nim najgorsze jednostki, a wszelkie próby buntu skazywane są na zesłanie na powierzchnię.

Już niedługo premiera postapokaliptycznego Silos od Apple TV+. Zobaczcie nowy zwiastun

Nowy zwiastun powstał w ścisłej kooperacji Apple TV+ oraz serwisu IMDb. Najprawdopodobniej jest to ostatnia zapowiedź Silos

W głównej roli zobaczymy Rebeccę Ferguson, znaną widzom za sprawą filmów Diuna i Doktor Sen. Na ekranie pojawi się także doskonale znany aktor Tim Robbins, który swego czasu oczarował wszystkich rolą w Skazani na Shawshank.

Zobaczcie nowy zwiastun postapokaliptycznego Silos od Apple TV+

Premierę serialu Silo zaplanowano na 5 maja. Będzie dostępny na platformie Apple TV+, a teraz zapraszamy do obejrzenia nowego zwiastuna.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
26/04/2023 13:00

Nice, akurat kończę oglądać tam For All Mankind więc się akurat załapię na kolejny.