Jurassic World Dominion ze świetnym prologiem. T-Rex rozpoczyna swoje łowy

Radosław Krajewski
2021/11/24 11:40
0
0

Universal Pictures udostępnił prolog do trzeciej części Jurassic World, który widzowie mogli wcześniej obejrzeć w kinie.

Już w przyszłym roku na duże ekrany trafi Jurassic World Dominion, czyli trzecia część serii, która domknie historię ze wszystkich dotychczasowych filmów. W ramach promocji filmu twórcy nakręcili prolog, który nie jest integralną częścią produkcji, ale był pokazywany w kinach przed seansami Szybkich i wściekłych 9 w sieci IMAX. Po pół roku od debiutu Universal Pictures udostępniło materiał w sieci, prezentując niezwykłą historię pewnego Tyranozaura i komara.Jurassic World Dominion ze świetnym prologiem. T-Rex rozpoczyna swoje łowyProlog pozwala nowym widzom zapoznać się ze światem dinozaurów, prezentując najpopularniejsze gatunki, których przedstawicieli mogliśmy zobaczyć w poprzednich filmach. Pojawia się również słynny T-Rex oraz komar, który wiele milionów lat później przyczynił się od odtworzenia potężnego drapieżnika, który stał się atrakcją Parku Jurajskiego, oraz przyczyną wielu problemów dla bohaterów pierwszych części serii. Zobaczcie, jak prezentuje się Jurassic World Dominion jeszcze przed wypuszczeniem oficjalnego zwiastuna.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Colin Trevorrow, który nakręcił pierwszą część serii. W obsadzie powrócą: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Justice Smith, Daniella Pineda, Franklin Webb, Zia Rodriguez, Jake Johnson, Omar Sy i Barry Sembene. W nowe postacie wcielą się: Scott Haze, Dichen Lachman, DeWanda Wise oraz Mamoudou Athie. Pojawią się również bohaterowie z klasycznych części serii, grani przez Sama Neilla, Laurę Dern i Jeffa Goldbluma.

GramTV przedstawia:

Jurassic World: Dominion pojawi się w kinach 10 czerwca 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!