Juliette Binoche w „najlepszym filmie o jedzeniu, jaki kiedykolwiek powstał”. Zobaczcie zwiastun The Taste of Things

Krzysztof Żołyński
2023/11/26 18:00
0
0

W sieci pojawił się kolejny zwiastun przepysznie zapowiadającego się, francuskiego filmu The Taste of Things, w którym główną rolę powierzono Juliette Binoche.

Warto wiedzieć, że widowisko miało już swoją premierę w trakcie tegorocznej edycji Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie zebrał bardzo entuzjastyczne recenzje. Krytycy byli zgodni w ocenie, że jest to jeden z najlepszych filmów o jedzeniu, jakie kiedykolwiek powstały.

Juliette Binoche w „najlepszym filmie o jedzeniu, jaki kiedykolwiek powstał”. Zobaczcie zwiastun The Taste of Things

Juliette Binoche występuje w roli Eugénie, wybitnej kucharki, która od 20 lat pracuje dla słynnego Dodina Bouffanta (w tej roli Benoît Magimel). Jednak Eugénie, pragnąca własnej wolności, nigdy nie chciała poślubić Dodina. Dlatego Dodin postanawia zrobić coś, czego nigdy wcześniej nie robił: gotować dla niej. Prawdziwe przez żołądek do serca.

Juliette Binoche w smakowitej roli w filmie The Taste of Things

Poza Juliette Binoche i Benoîtem Magimelem w obsadzie znajdują się Bonnie Chagneau Ravoire, Galatéa Bellugi i Sarah Adler.

GramTV przedstawia:

Premiery w Wielkiej Brytanii i w USA zostały zaplanowane w lutym, przy okazji Walentynek. W tej chwili nie wiadomo, kiedy ten film trafi do polskich kin.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!