Judgment i Lost Judgment trafią na PC? Nowe wersje gier znalezione w bazie ESRB

Mikołaj Ciesielski
2022/09/14 08:30
0
0

Wygląda na to, że użytkownicy komputerów osobistych będą mieli wkrótce okazję zapoznać się z historią Takayuki Yagamiego.

Judgment i Lost Judgment trafią na PC? Nowe wersje gier znalezione w bazie ESRB

Judgment i Lost Judgment od deweloperów z Ryu ga Gotoku Studio dostępne są obecnie wyłącznie na konsolach PlayStation oraz Xbox. Niewykluczone jednak, że produkcje twórców serii Yakuza zadebiutuje wkrótce również na komputerach osobistych. Pecetowe wersje wspomnianych gier zostały bowiem odnalezione w bazie danych ESRB.

Pecetowe wersje Judgment i Lost Judgment odnalezione w bazie danych ESRB

ESRB (Entertainment Software Rating Board) to amerykańsko-kanadyjska organizacja zajmująca się ocenianiem zawartości i wyznaczaniem granic wiekowych dla gier komputerowych wydawanych w Ameryce Północnej. Pojawienie się pecetowych wersji Judgment i Lost Judgment w bazie danych wspomnianej organizacji może sugerować, że premiera obu produkcji na komputerach osobistych zbliża się wielkimi krokami i niewykluczone, że SEGA podzieli się wkrótce oficjalnymi informacjami na ten temat. W tym momencie nie pozostaje nam jednak nic innego, jak cierpliwie czekać na komunikat wydawcy.

Judgment zadebiutowało w 2019 roku wyłącznie na PlayStation 4. W kwietniu ubiegłego roku produkcja doczekała się również wydania na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Ostatni sprawiedliwy? – Judgment – recenzja.

Natomiast Lost Judgment ukazało się na rynku we wrześniu 2021. Kontynuacja historii Takayuki Yagamiego dostępna jest na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania: Recenzja Lost Judgment – więcej, lepiej i w szkolnym mundurku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!