Joker 2 zaczyna nabierać kształtów. Kolejna osoba z obsady powróci do roli

Radosław Krajewski
2022/08/09 11:30

Czyżby jedna z tajemnic pierwszej części właśnie została rozwiązana?

Kilka dni temu Warner Bros. ogłosił oficjalną datę premiery Joker: Folie à Deux, czyli drugiej części wielkiego hitu z 2019 roku opowiadającego genezę Księcia Zbrodni. Niedługo później swój angaż do filmu potwierdziła Lady Gaga, która prawdopodobnie wcieli się w doktor Harleen Quinzel, próbującą uleczyć zszargany umysł tytułowego bohatera osadzonego w Azylu Arkham. Teraz serwis Deadline podał, że według ich źródeł swój powrót w drugiej części negocjuje Zazie Beetz. Aktorka wcieliła się w Sophie Dumond, samotną matkę i sąsiadkę Arthura Flecka, w której przyszły przestępca potajemnie się podkochiwał.

Joker 2 zaczyna nabierać kształtów. Kolejna osoba z obsady powróci do roli

Widzowie długo dyskutowali, czy Sophie przeżyła bliskie spotkanie z Jokerem w jej mieszkaniu, czy też Arthur Fleck dokonał na niej swojego pierwszego świadomego morderstwa, którego nie da się wybronić argumentem samoobrony. Powrót Zazie Beetz ostatecznie rozstrzygnie ten spór, jeżeli aktorka dogada się ze studiem co do warunków kontraktu. Nie jest jasne, jak duża będzie to rola, więc niewykluczone, że pojawi się wyłącznie w scenach retrospekcji.

Joker 2 – data premiery

Reżyserem Joker: Folie à Deux jest Todd Phillips. W roli Księcia Zbrodni ponownie zobaczymy Joaquin Phoenix. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w grudniu bieżącego roku. Na premierę będziemy musieli poczekać do 4 października 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!