Johnny Depp wróci do Piratów z Karaibów? Disney zatrudni aktora pod jednym warunkiem

Radosław Krajewski
2024/03/04 15:40

Twórcy chcą zepchnąć kapitana Jacka Sparrowa na dalszy plan.

Disney planuje kolejny film o Piratach z Karaibów. Według wcześniejszych doniesień produkcja przedstawi zupełnie nową grupę młodych piratów, których liderką będzie piratka imieniem Anne, w którą wcielić ma się gwiazda serialu The Bear., Ayo Edebiri Wydawało się, że wytwórnia nie chce wracać do postaci z oryginalnych trylogii i nowa część będzie restartem serii. Innego zdania jest scooper Daniel Richtman, który słyszał o powrocie Johnny’ego Deppa do Piratów z Karaibów. Nie wszyscy fani legendarnego kapitana Jacka Sparrowa będą zadowoleni.

Johnny Depp wróci do Piratów z Karaibów? Disney zatrudni aktora pod jednym warunkiem

Johnny Depp może wrócić do Piratów z Karaibów, ale jako postać drugoplanowa

Nowa plotka sugeruje, że Disney chce ponownie współpracować z Johnnym Deppem. Aktor miałby wrócić jako kapitan Jack Sparrow, ale odgrywałby w filmie dużo mniejszą rolę. Nie byłby jednym z głównych bohater, ale Depp musiałby pogodzić się graniem postaci drugoplanowej.

GramTV przedstawia:

Podobnie jak miało to miejsce w piątej części serii, mógłby pełnić funkcję mentora dla młodych bohaterów. Niewykluczone, że Disney chce wykorzystać Sparrowa, aby w filmie przekazał pałeczkę Anne, która stałaby się nową centralną bohaterką serii.

Podobny schemat widzieliśmy w ostatniej części Indiana Jonesa, gdzie tytułowy archeolog musiał dzielić ekranowy z Heleną Shaw, w którą wcielała się Phoebe Waller-Bridge. Zresztą w produkcjach Disneya możemy coraz częściej zauważyć trend zastępowania kultowych postaci żeńskimi bohaterkami. Fani kapitana Jacka Sparrowa i Johnny’ego Deppa z pewnością nie będą z tej zmiany zadowoleni.

Komentarze
10
L0ng3r
Gramowicz
07/03/2024 07:51

Warunek był już dawno postawiony. Gdy dostanie "300mln dolarów i stado alpak" JD jest gotowy się zastanowić XD

Duke
Gość
06/03/2024 13:21

Taaaa, zastępowanie wręcz legendarnych aktorów no name'ami, no ciekawe jak to się może skończyć :) Jak widać pewni ludzie nigdy się nie uczą. Podstawić już śmietnik na całą tę górę kasy, która zostanie do niego wrzucona? :)

TEAM DEPP
Gość
06/03/2024 02:27

TO DISNEY MA IŚĆ NA WARUNKI DEPPA, NIE NA ODWRÓT PO TYM CO ODWALILI! 
Trwa Wczytywanie