John Wick 4 wkrótce na Amazon Prime Video. Na platformie pojawi się cała seria

Mikołaj Ciesielski
2023/09/04 08:20
0
0

Abonenci Amazon Prime Video będą mieli okazję zapoznać się w tym miesiącu ze wszystkimi częściami przygód Johna Wicka.

Kilka dni temu poznaliśmy ofertę Amazon Prime Video na wrzesień 2023 roku. Jedną z najważniejszych premier jest The Continental, czyli nowy serial osadzony w świecie Johna Wicka. Okazuje się jednak, że jeszcze przed premierą wspomnianej produkcji abonenci Amazona będą mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi odsłonami przygód bohatera, w którego wciela się Keanu Reeves. Już w tym miesiącu na platformę Amazon Prime Video trafi bowiem zarówno John Wick 4, jak i trzy poprzednie części serii.

John Wick 4 wkrótce na Amazon Prime Video. Na platformie pojawi się cała seria

John Wick 4 i poprzednie części serii trafią we wrześniu na platformę Amazon Prime Video

John Wick 4 zadebiutuje na Amazon Prime Video już 15 września 2023 roku. Tego samego dnia abonenci wspomnianej platformy będą mieli okazję zapoznać się również z filmem John Wick 3, a dzień wcześniej – 14 września – w ofercie pojawią się John Wick oraz John Wick 2. Zainteresowani będą mieli więc tydzień na przypomnienie sobie całej serii przed serialem The Continental: Ze świata Johna Wicka, którego premierę zaplanowano na 22 września 2023 roku.

GramTV przedstawia:

To jednak nie koniec dobrych wieści dla abonentów Amazon Prime Video. Okazuje się bowiem, że we wrześniu na wspomnianej platformie pojawią się jeszcze dwa filmy, których nie uwzględniono w przedstawionej kilka dni temu ofercie. Już 15 września w serwisie zadebiutują bowiem Licorice Pizza oraz Najdroższa Alice.

Amazon Prime Video – nowe filmy (wrzesień 2023)

  • 14 września – John Wick
  • 14 września – John Wick 2
  • 15 września – John Wick 3
  • 15 września – John Wick 4
  • 15 września – Licorice Pizza
  • 15 września – Najdroższa Alice
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!