Jenna Ortega i Tommy Lee Jones w poruszającym zwiastunie dramatu kryminalnego Finestkind

Krzysztof Żołyński
2023/10/29 15:30
0
0

Paramount+ zaprezentowało oficjalny zwiastun znakomicie zapowiadającego się kryminalnego thrillera Finestkind, w którym w rolach głównych pojawią się Jenna Ortega i Tommy Lee Jones.

Za powstanie Finestkind odpowiada Brian Helgeland (Payback, A Knight's Tale, The Order, 42, Legend). Ten filmowiec jest autorem scenariusza i reżyserem.

 Jenna Ortega i Tommy Lee Jones w poruszającym zwiastunie dramatu kryminalnego Finestkind

Film miał swoją premierę w zeszłym miesiącu na Festiwalu Filmowym w Toronto, a w grudniu trafi bezpośrednio do stremingu w Paramount+.

Ben Foster, Toby Wallace, Tommy Lee Jones i Jenna Ortega występują w filmie opowiadającym o grupie rybaków, którzy popadają w wielkie łopoty finansowe. Zwykli rybacy nie są w stanie konkurować z koncernami rybołówczymi, a brak pieniędzy popycha ich w objęcia brutalnego gangu z Bostonu. Po premierze na festiwalu, krytycy komplementowali Jonesa za błyskotliwie zagraną rolę ojca, który nie jest najlepszym przykładem dla swoich synów.

GramTV przedstawia:

Poza wymienionymi wyżej aktorami w obsadzie znaleźli się również: Ismael Cruz Cordova, Aaron Stanford, Scotty Tovar, Tim Daly, Lolita Davidovich i Clayne Crawford.

Zwiastun dramatu kryminalnego Finestkind

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!