Jedna z perełek Netflixa otrzymała nowy zwiastun. Zobaczcie, jak prezentuje się Blue Eye Samurai

Krzysztof Żołyński
2023/11/01 14:15
0
0

Blue Eye Samurai zapowiada się niezwykle intrygująco. Ten epicko zrealizowany serial dla dorosłych ma być jedną z najlepszych realizacji Netflixa tego typu.

Netflix już niedługo już niedługo wzbogaci się o kolejny serial animowany dla dorosłych widzów. Tym razem będzie to produkcja, której scenariusz wyszedł spod rąk Michaela Greena, twórcy Blade Runnera 2049 i Amber Nouzumi.

Jedna z perełek Netflixa otrzymała nowy zwiastun. Zobaczcie, jak prezentuje się Blue Eye Samurai

Centralną postacią Blue Eye Samurai jest Mizu. Niebieskooka wojowniczka, żyjąca w siedemnastowiecznej Japonii, poszukująca zemsty za krzywdy jakich doznała w przeszłości. Wszystko dzieje się w epoce Edo, w 1633 roku. Główna bohaterka wybiera się na wyprawę, w której ma odnaleźć swojego białego ojca, który uczynił ją potworem. Ponieważ zemsta nie jest opcją dla kobiet, Mizumi musi ukrywać swoją płeć oraz niebieskie oczy.

Blue Eye Samurai w świetnym zwiastunie przedpremierowym

Za reżyserię serialu odpowiada bardzo doświadczona, Jane Wu, która pracowała między innymi przy takich widowiskach jak: Mulan, Spider-Man Uniwersum oraz Czerwona nota. Za realizacją animacji stoi francusko-kanadyjskie studio Blue Spirit, znane za sprawą serialu The Ballad of Yaya.

GramTV przedstawia:

Jeśli chodzi o obsadę głosową, to znaleźli się w niej: Maya Erskine, George Takei, Masi Oka, Cary-Hiroyuki Tagawa, Brenda Song, Darren Barnet, Randall Park i Kenneth Branagh oraz gościnnie pojawiający się Stephanie Hsu, Ming-Na Wen i Harry Shum Jr.

Netflix zaplanował premierę serialu animowanego Blue Eye Samurai na 3 listopada

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!