Do Fortnite powraca jedna z najpopularniejszych oryginalnych postaci

Patrycja Pietrowska
2024/03/18 13:30
0
0

Cały na złoto.

Kilka dni temu wystartował Sezon 2. Rozdziału 5. w Fortnite. „Wszechmocni i Śmiertelni” przynieśli na pole bitwy mieszkańców Olimpu, a do sieci trafił również nowy zwiastun. Okazuje się, że wraz z tym wydarzeniem do gry powróci jedna z najpopularniejszych, oryginalnych postaci.

Do Fortnite powraca jedna z najpopularniejszych oryginalnych postaci

Midas powraca do Fortnite w Sezonie 2. Rozdziału 5.

Jak przekazano przy okazji startu nowego sezonu w Fortnite, do gry trafiły między innymi legendarne lokacje takie jak Góra Olimp czy Zaświaty. Dodatkowo gracze otrzymali broń – Grom Zeusa, strzelbę Strażnik Bram, a także pistolet maszynowy Zwiastun. Okazuje się jednak, że poza zapowiedzianymi na początku marca atrakcjami, do Fortnite powróci jedna z najbardziej popularnych, oryginalnych postaci.
Zgodnie z udostępnionym w mediach społecznościowych komunikatem, do Fortnite wraca bowiem Midas. Z postacią mieliśmy do czynienia po raz pierwszy w Sezonie 2. Rozdziału 2. Na opublikowanej przez profil Fortnite na platformie X grafice widzimy Midasa zmierzającego w stronę zielonego światła, najprawdopodobniej reprezentującego Zaświaty.
Wczytywanie ramki mediów.

Choć oficjalny profil Fortnite nie podał daty udostępnienia Midasa w grze, insider ShiinaBR podzielił się taką informacją. Według grafiki, którą udostępnił na swoim profilu, Midas ma trafić na pole bitwy 19 marca – już jutro. Dodatkowo pojawić się mają nowe przedmioty kosmetyczne, a także ograniczony czasowo tryb Floor is Lava i łańcuch Hadesa.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!