Jeden z seriali z Gwiezdnych wojen zamieniony na film. Produkcja trafi do kin, a nie na Disney+

Radosław Krajewski
2023/09/15 10:00
0
0

Dobra zmiana w produkcjach z uniwersum Gwiezdnych wojen?

Pod koniec lipca Donald Glover niespodziewanie ogłosił, że serial Lando wciąż znajduje się w planach Lucasfilm i Disneya. Była to pierwsza nowa informacja o produkcji od kilku lat, więc wydawało się, że serial został skasowany. Nic jednak bardziej mylnego i Donald Glover raz jeszcze będzie mógł wcielić się w popularnego bohatera znanego z oryginalnej trylogii Gwiezdnych wojen. Teraz studio oficjalnie potwierdziło, że nie będzie to jednak serial, ale pełnometrażowy film.

Jeden z seriali z Gwiezdnych wojen zamieniony na film. Produkcja trafi do kin, a nie na Disney+

Lando nie będzie serialem, ale pełnometrażowym filmem

Lucasfilm przekazało serwisowi Variety, że Lando został zamieniony w kinową produkcję i nie będzie dłużej rozwijany jako odcinkowy serial dla Disney+. Wcześniej informację potwierdził Stephen Glover, brat Donalda Glovera, który jest scenarzystą filmu. W podcaście Pablo Torre Finds Out przyznał, że „To nawet nie jest serial… w tej chwili pomysł jest taki, aby zrobić z tego film”. Scenarzysta powiedział, że obecnie prace nad filmem są zawieszone z powodu strajku aktorów i scenarzystów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Donald Glover po raz pierwszy zagrał Lando Calrissiana w filmie Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Film nie przypadł jednak do gustu fanom i stał się powodem wielu zmian w planach Lucasfilm na dalszy rozwój Gwiezdnych wojen. Mimo to studio nie chciało rezygnować z tej wersji Lando i oficjalnie zapowiedzieli serial jeszcze w grudniu 2020 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!