Jeden z fanów widział Avengers: Koniec gry setki razy. Pobił rekord Guinnessa

Radosław Krajewski
2021/03/29 16:20
4
0

Potwierdzono pobicie nowego rekordu Guinnessa w liczbie zaliczonych seansów jednego filmu w kinie. Wynik imponuje.

Jeden z fanów widział Avengers: Koniec gry setki razy. Pobił rekord GuinnessaPrawdziwych fanów można rozpoznawać pod różnymi względami. Niektórzy mają niezwykle rozległą wiedzą, innych cechuje kolekcjonerstwo, a część wyraża swoją miłość do danego filmu, oglądając go wiele i to naprawdę wiele razy. Jednym z nich jest Ramiro Alanis, fan Marvela, który właśnie został rekordzistą Guinnessa. O Alanisie zrobiło się głośno po premierze Avengers: Koniec gry, gdzie na swoich mediach społecznościowych dzielił się zaliczonymi seansami filmu. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie imponująca liczba 200 zaliczonych seansów superwidowiska Marvela.

Z tego też powodu organizacja zajmująca się rekordami Guinnessa zajęła się jego przypadkiem, oficjalnie przyznając mu tytuł osoby, która zaliczyła najwięcej seansów w kinie na jednym filmie. Liczba potwierdzonych seansów zatrzymała się na 191 wizytach w kinie, ale to wystarczyło, aby Alanis mógł cieszyć się z ustanowionego przez siebie rekordu. Poprzedni rekord należał do YouTubera NemRapsa, który zaliczył 103 seanse kinowe Avengers: Wojna bez granic.

Ramiro Alanis zdradził powodu, dla których tak często obejrzał ostatnią część Avengersów. Zdradził również, co było największym wyzwaniem przy biciu rekordu.

GramTV przedstawia:

Filmy uczą nas prawd o życiu, kulturze i społeczeństwie. W tym o pomaganiu potrzebującym, co jest dla mnie bardzo ważne. Może nie mamy supermocy, ale dzięki aktom dobroci możemy zmienić czyjeś życie. Najtrudniejsze częścią było zrezygnowanie z życia towarzyskiego, siłowno (straciłem 7kg masy mięśniowej) oraz zarządzenia godzinami pracy i seansami w kinach – wyznał nowy rekordzista.

Rekord bez wątpienia robi wrażenie, ale jaki jest Wasz osobisty? Dajcie znać w komentarzach, na jakim filmie byliście w kinie najwięcej razy.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
4
Ramirez
Gramowicz
30/03/2021 09:49

Nigdy jeszcze nie obejrzałem czegoś (ani nie zagrałem) ponad 100 razy. Ba 50 razy nawet nie. Przecież nawet ulubione produkcje zaczęłyby męczyć w takiej ilości.

garfieldgarfield
Gramowicz
30/03/2021 07:39

To się nazywa psychofan a to już bardzo niezdrowe!

Headbangerr
Gramowicz
29/03/2021 23:30

Ja mam problem z jednorazowym obejrzeniem wszystkiego ze swojej "listy oczekujących". Nie, żebym cierpiał na brak czasu, ale ten który mam szanuję za bardzo, żeby go marnować.

wolff01
Gramowicz
29/03/2021 18:50

Kiedyś obejrzałem jednym ciągiem całą rozszerzoną edycje Władcy Pierścieni :)