Jason Momoa wkrótce zadebiutuje w nowej roli w DC? Aktor ma pojawić się w Supergirl

Radosław Krajewski
2024/07/06 15:00
0
0

Przyszłość aktora w nowym uniwersum DC nie została ujawniona, ale teraz pojawiły się doniesienia, że wcieli się w zupełnie nową postać.

Od dłuższego czasu pojawiają się doniesienia, że Jason Momoa nie wróci jako Aquaman w nowym uniwersum DC, ale będzie miał możliwość wcielenia się w zupełnie nową postać. James Gunn i Peter Safran nie planują nowego filmu o Aquamanie po porażce ubiegłorocznej produkcji o tym superbohaterze, która zarobiła w kinach tylko 434,3 mln dolarów. W DC Studios nikt jednak nie chce rozstawać się z Momoą, dlatego zaproponowano mu zupełnie inną rolę. Aktor ma wcielić się w antybohatera znanego jako Lobo, a swój ekranowy debiut ma zaliczyć w nadchodzącym filmie o Supergirl.

Lobo
Lobo

Supergirl: Woman of Tomorrow – Jason Momoa pojawi się jako Lobo?

Scooper Daniel Richtman twierdzi, że obecnie trwają castingi do różnych ról do przygód kuzynki Supermana, a jedną z opisywanych postaci bardzo przypomina Lobo, do której przymierzany jest właśnie Momoa. Chociaż nie padają żadne konkrety, to wszystko wskazuje na to, że aktor będzie mógł spełnić swoje marzenie i wcieli się w tego komiksowego antybohatera.

W oryginalnym komiksie Supergirl: Woman of Tomorrow, na którym bazuje scenariusz filmu, pierwotnie miał pojawić się Lobo. Scenarzysta Tom King, który pracuje także nad historią do filmu, musiał jednak usunąć tę postać. Niewykluczone, że teraz otrzymał możliwość zrealizowania swojego wcześniejszego pomysłu, właśnie na dużym ekranie.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu o Supergirl jest Craig Gillespie, twórca Cruelli dla Disneya i Inwestorów amatorów. Poza Kingiem scenariusz napisali Otto Binder oraz Ana Nogueira.

W obsadzie Supergirl znajduje się jedynie Milly Alcock, która wcieli się w tytułową superbohaterkę. Aktorkę możecie znać z pierwszego sezonu Rodu smoka od HBO.

Przypomnijmy, że Supergirl: Woman of Tomorrow zadebiutuje w kinach 26 czerwca 2026 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!