Jarek “pashaBiceps” Jarząbkowski zorganizuje wyjątkowy Dzień Dziecka

Smolak
2022/05/28 18:05
0
0

Wydarzenie odbędzie się 4 czerwca w jego rodzinnym miasteczku.

Tegoroczny Dzień Dziecka zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie dla uczniów szkół podstawowych w Nasielsku. To właśnie stamtąd wywodzi się Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, popularny esportowiec i streamer. Wspólnie z burmistrzem miasta Bogdanem Ruszkowskim i partnerami -firmami Actina, Steelseries i Manto - zapraszają na specjalne wydarzenie, które zapewni dzieciakom moc sportowych i esportowych wyzwań.

Jarek “pashaBiceps” Jarząbkowski zorganizuje wyjątkowy Dzień Dziecka

1 czerwca każdego roku to szczególny dzień dla wszystkich dzieci. Dzień Dziecka jest ich świętem, które dorosłym ma w sposób szczególny przypominać o istocie praw dzieci oraz o potrzebie dbania o ich bezpieczeństwo i rozwój w obliczu wielu zagrożeń. Obecne czasy stawiają liczne wyzwania dla dzieci i młodzieży - pandemia, lockdowny, nauka zdalna, hejt, dyskryminacja czy w końcu konflikt zbrojny w sąsiednim kraju - z tym wszystkim muszą na co dzień mierzyć się nieletni, którzy coraz częściej potrzebują profesjonalnej pomocy. Nie każdego jednak stać na psychologa, zajęcia sportowe z trenerem, czy wyjazdy – czytamy komunikacie prasowym.

GramTV przedstawia:

Impreza zatytułowana “pashaBiceps & friends” odbędzie się 4 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku. Wśród trenerów i specjalistów pojawią się m.in. Dawid Nowak, który poprowadzi zajęcia z boksu tajskiego oraz Urszula Klimczak, która podejmie temat hejtu i innych zagrożeń płynących z aktywności w sieci.

Trzeba przyznać, że wydarzenie zapowiada się atrakcyjnie. Dla dzieciaków, możliwość spotkania jednego ze swoich idoli z pewnością będzie nie lada przeżyciem. Warto zaznaczyć, że pashaBiceps ma doświadczenie w organizowaniu podobnych przedsięwzięć. W ubiegłym roku zorganizował bowiem obozy sportowo-esportowe Pasha Gaming Camp. Kilkuset uczestników każdego dnia brało udział w zajęciach ogólnorozwojowych, lekcjach sztuk walki, treningach esportowych czy sesjach z psychologiem sportu.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!