Jake Gyllenhaal w nowej wersji filmu Wykidajło. Amazon pokazał zwiastun i plakat

Krzysztof Żołyński
2024/01/25 19:30
0
0

O nowej wersji filmu Wykidajło słychać od dawna, ale dopiero teraz Amazon pokazał pierwszy plakat oraz zwiastun z widowiska z Jakiem Gyllenhaalem.

Fani klasycznego kina akcji z lat 80. z pewnością pamiętają rolę Patricka Swayze'ego, który musiał zmierzyć się z bandziorami siejącymi postrach w barze Double Deuce. Przedwcześnie zmarły aktor zapisał się nią na kartach historii gatunku, a film zyskał miano kultowego. Dlatego przed Jakiem Gyllenhaalem stoi trudne zadanie, bo chociaż jego występ do zupełnie inna, nowa opowieść, ale z pewnością będzie porównywany do pierwowzoru.

Jake Gyllenhaal w nowej wersji filmu Wykidajło. Amazon pokazał zwiastun i plakat

Jake Gyllenhaal w zwiastunie filmu Wykidajło. Premiera 21 marca

Tym razem będziemy świadkami historii byłego zawodnika UFC, podejmującego pracę bramkarza w knajpie na Florida Keys. Dzięki opublikowanemu właśnie zwiastunowi i plakatowi, mamy okazję przekonać się, jak Gyllenhaal prezentuje się w nowym wcieleniu.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię odpowiada Doug Liman, mający na koncie między innymi Tożsamości Bourne'a, a na ekranie poza wspomnianym gwiazdorem, pojawi się również doskonale znany kibicom UFC, Conor McGregor. Poza irlandzki zawodniekiem zobaczymy Danielę Melchior, Billy'ego Magnussena, Gbemisolę Ikumelo i Lukasa Gage'a.

Zwiastun i plakat filmu Wykidajło (2024)

Zwiastun i plakat filmu Wykidajło (2024), Jake Gyllenhaal w nowej wersji filmu Wykidajło. Amazon pokazał zwiastun i plakat

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!