Jak Vin Diesel i Dwayne Johnson się pogodzili? Reżyser Szybkich i wściekłych 10 wyjaśnia

Radosław Krajewski
2023/08/09 15:30
0
0

Konflikt został ostatecznie zażegnany.

Podczas oficjalnej premiery Szybkich i wściekłych 10 zapowiedziano nie tylko dwunastą odsłonę serii, ale także wielki powrót Dwayne’a Johnsona, który kolejny raz będzie miał okazję wcielić się w Luke’a Hobbsa. Bohater otrzyma swój kolejny własny film i prawdopodobnie pojawi się w którejś z dwóch zapowiedzianych finałowych odsłon serii. Ale jeszcze niedawno taki scenariusz wydawał się nierealny przez konflikt The Rocka z Vinem Dieselem. Ten jednak został oficjalnie zakończony i panowie nie kryją do siebie już urazy. Reżyser Szybkich i wściekłych 10, Louis Leterrier, który stanie również za kamerą jedenastej odsłony cyklu, w najnowszym wywiadzie wyjaśnił, w jaki sposób udało się rozwiązać spór między aktorami.

Jak Vin Diesel i Dwayne Johnson się pogodzili? Reżyser Szybkich i wściekłych 10 wyjaśnia

Konflikt Vina Diesela i Dwayne’a Johnsona to już przeszłość

Leterrier powiedział, że podobała mu się idea, aby aktorzy znów pojawili się razem na ekranie, więc postanowił ich ze sobą skonfrontować. Przekonał ich do rozmowy, która poskutkowała zakopaniem topora wojennego.

Po prostu podoba mi się idea ich powrotu. Zdałem sobie sprawę, że cały czas rozmawiali. Byli jak kumple z SMS-ami, życząc sobie nawzajem „Wszystkiego najlepszego”, „Wesołych Świąt”. […] Wspólnie spojrzeliśmy na siebie i powiedziałem: „Szczerze mówiąc, czy nie byłoby wspaniale? Nie tylko dla franczyzy, ale także dla fanów i dla was, abyśmy po prostu wrócili na ten sam wózek?” I to była rozmowa, którą odbyliśmy. Miałem szczęście, że pewnego dnia mogłem pracować z Dwayne'em i prawdopodobnie wrócimy do współpracy.

Reżyser kontynuował, że konflikt między Vinem Dieselem a Dwaynem Johnsonem został ostatecznie zażegnany. Dodał, że wszyscy ciężko pracują i chcą tego co najlepsze dla serii Szybkich i wściekłych.

Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie. Konfliktu już nie ma. Nie ma żadnych animozji. Szczerze mówiąc, ten duet jest taki piękny, zabawny i przyjemny. Naprawdę świetnie się bawiłem. Byłem tym bardzo zdenerwowany wchodząc w tę serię, ale wszyscy tak ciężko pracują i chcą jak najlepiej dla tych franczyz.

GramTV przedstawia:

Data premiery Szybkich i wściekłych 11 nie została jeszcze wyznaczona. Z powodu strajku aktorów i scenarzystów prace nad filmem jeszcze się nie rozpoczęły. Według wcześniejszych planów spin-off z Dwaynem Johnsonem miał zadebiutować w przyszłym roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!