Intrygujący roguelike zabierze nas do pełnego potworów świata fantasy. Darmowy prolog Sandwalkers już dostępny

Patrycja Pietrowska
2024/06/06 13:15
0
0

Twórcy udostępnili za darmo prolog interesującej produkcji.

Coraz większymi krokami zbliża się premiera intrygującego roguelike’a zatytułowanego Sandwalkers. Gra, w której wraz z drużyną będziemy eksplorować świat fantasy, łączy w sobie kilka gatunków, oferując zarówno elementy strategii, jak i narracji. Deweloperzy mają teraz dobre wieści dla wszystkich, których zainteresował tytuł – udostępniony został bowiem darmowy prolog, który pozwala zapoznać się z przygotowanymi przez twórców atrakcjami.

Intrygujący roguelike zabierze nas do pełnego potworów świata fantasy. Darmowy prolog Sandwalkers już dostępny

Sandwalkers z darmowym prologiem. Intrygująca produkcja łączy w sobie kilka gatunków

Sandwalkers ma zadebiutować na rynku w drugiej połowie czerwca bieżącego roku. Deweloperzy postanowili najpierw oddać w ręce graczy darmowy prolog skupiający się na mechanice, aby wszyscy zainteresowani mogli sprawdzić fragment przygotowanej przez Goblinz Studio przygody. Roguelike łączy w sobie elementy różnych gatunków – strategii, narracji i RPG.

Tytuł pozwoli stworzyć drużynę składającą się z postaci posiadających unikalne zdolności. Można wybrać między innymi archeologa, który zbada zaginione ruiny, czy łowcę tropiącego ogromne stworzenia. Poszukiwacze przygód udadzą się natomiast do krainy Phithi – celem podróżników jest nawiązanie stosunków dyplomatycznych i handlowych oraz posadzenie nowego „drzewomiasta”.

Eksplorując tajemniczy świat pełen niebezpieczeństw i potworów, gracze wezmą udział w turowych walkach, a także będą musieli podejmować ważne decyzje wpływające na los wyprawy. Na uwadze trzeba mieć także zapasy prowiantu, a przemierzanie zróżnicowanych biomów pozwoli zebrać potrzebne zasoby. Sporym utrudnieniem będą natomiast warunki atmosferyczne – kwaśne deszcze, burze piaskowe czy fale upałów.

Sandwalkers to turowa gra eksploracyjna typu roguelike. Stwórz drużynę, przemierzaj różnorodne wrogie tereny, stawiaj czoła niezliczonym zagrożeniom i zdobywaj wiedzę, która pomoże ci znaleźć i wskrzesić drzewo Umama. – czytamy w opisie gry Sandwalkers na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

Sandwalkers zadebiutuje w ramach wczesnego dostępu 19 czerwca 2024 roku. Zainteresowani mogą zarówno dodać tytuł do listy życzeń, jak i wypróbować wspomniany wcześniej darmowy prolog.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!