Denuvo znika z kolejnej gry. Injustice 2 już bez antypirackiego oprogramowania

Mikołaj Ciesielski
2021/11/08 10:00
0
0

Niewykluczone, że wkrótce jeszcze jedna produkcja NetherRealm Studios zostanie pozbawiona wspomnianego zabezpieczenia.

Denuvo znika z kolejnej gry. Injustice 2 już bez antypirackiego oprogramowania

W zeszłym miesiącu informowaliśmy Was, że z Rise of the Tomb Raider oraz Shadow of the Tomb Raider zniknęło niezbyt popularne wśród graczy zabezpieczenie Denuvo. Zgodnie z przewidywaniami usunięcie wspomnianego DRM pozytywnie wpłynęło na wydajność obu produkcji. Nic więc dziwnego, że na podobne kroki decydują się kolejni deweloperzy oraz wydawcy. Tym razem wybór padł na Injustice 2, które po czterech latach od premiery zostało pozbawione antypirackiego oprogramowania.

Podobny los może wkrótce spotkać jeszcze jedną produkcję NetherRealm Studios. Redakcja DSOG, powołując się na usunięty wpis na Twitterze, informuje, że deweloperzy oraz firma Warner Bros. będą chcieli w najbliższym czasie usunąć oprogramowanie Denuvo z Mortal Kombat 11. Na oficjalne potwierdzenie tych doniesień musimy jednak jeszcze nieco poczekać.

Na koniec przypomnijmy, że Injustice 2 zadebiutowało na rynku w maju 2017 roku. Produkcja NetherRealm Studios dostępna jest na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także urządzeniach mobilnych z system iOS i Android. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Batman vs. złe decyzje biznesowe – recenzja Injustice 2.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!