Indie Pearls Awards – polski projekt, który uhonoruje gry niezależne

Smolak
2022/11/29 17:05
0
0

Wytypowaliście już najlepsze tegoroczne produkcje?

Indie Pearls Awards to inicjatywa zrodzona z pasji do gier niezależnych, a jej celem jest nagrodzenie najlepszych tytułów reprezentujących nurt indie. Pomysłodawca projektu – Łukasz „Pan Dibbler” Kostka – zebrał grupę, składającą się członków różnych growych redakcji oraz influencerów, która wspólnymi siłami wybierze produkcje wyróżniające się w kilku kategoriach. Oczywiście, wśród nich nie mogło zabraknąć przedstawiciela Gram.pl. Wygranych poznamy na początku lutego podczas specjalnej gali.

Indie Pearls Awards – polski projekt, który uhonoruje gry niezależne

Indie Pearls – nagrody dla najlepszych gier niezależnych

Każdy miłośnik gier niezależnych chyba zgodzi się z tym, że indykom często nie poświęca się należycie dużo uwagi. Przecież są to świetne produkcje, które potrafią zaskoczyć oryginalnymi pomysłami, niespotykanymi nigdy wcześniej mechanikami czy artystyczną, nietuzinkową oprawą. Indie Pearls Awards skupia się wyłącznie na celebracji gier indie, wybierając laureatów w sześciu kategoriach:

  • Najlepsza gra indie
  • Najlepszy design
  • Najlepsza narracja
  • Najlepsza muzyka
  • Najlepszy kierunek artystyczny
  • Nagroda publiczności

GramTV przedstawia:

„Indie Pearls to nagrody przyznawane najbardziej intrygującym, najciekawszym i najlepszym grom indie z całego świata. Zadaniem naszego zespołu jest promowanie gier niezależnych, które nie powstają siłą potężnych studiów deweloperskich AAA” – czytamy na stronie projektu.

Chętnie dowiemy się jakie są Wasze typy jeśli chodzi o najlepsze tegoroczne produkcje indie, przecież świetnych tytułów nie brakowało. Przypomnijmy chociażby o takich grach jak: Cult of the Lamb, Tunic, Trek to Yomi, Forgive Me Father czy Martha is Dead. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ich temat, zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas recenzjami oraz śledzeniem dalszych poczynań Indie Pearls Awards na ich kanałach.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!