Indie Pearls 2023 – kolejna edycja nagród dla najlepszych gier niezależnych

Jakub Smolak
2023/11/22 19:30
0
0

Statuetki zostaną rozdane w kilku kategoriach, macie swoje typy?

O Indie Pearls mogliście usłyszeć w ubiegłym roku, bo właśnie wtedy zrodził się pomysł na tę inicjatywę. Plebiscyt powraca, a jury składające się członków wielu redakcji growych oraz influencerów wybierze produkcje wyróżniające się w pięciu kategoriach. Redakcja Gram.pl po raz kolejny obejmuje patronat medialny nad wydarzeniem.

Indie Pearls 2023 – kolejna edycja nagród dla najlepszych gier niezależnych

Indie Pearls 2023 znów nagrodzi najlepsze indyki!

Celem Indie Pearls jest promowanie gier niezależnych, które wyróżniają się unikalnymi cechami. W poprzedniej edycji nagrodzone zostały takie produkcje jak Tunic, Trek to Yomi czy Metal Hellsinger. Nagroda publiczności przypadła natomiast w udziale Stray. W tym roku główne założenia są kontynuowane, a najciekawsze tytuły staną w szranki w poniższych kategoriach:

  • Najlepsza gra indie
  • Najlepszy design
  • Najlepsza narracja
  • Najlepsza muzyka
  • Najlepszy kierunek artystyczny
  • Nagroda publiczności

GramTV przedstawia:

Wszystkie nominacje zostaną ogłoszone w styczniu, natomiast ceremonia rozdania nagród została zaplanowana na luty. Szczegóły oraz konkretne daty zostaną podane przez organizatorów już wkrótce za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i profilu na Twitterze. Zachęcamy również do zapoznania się z wideo z zeszłorocznej gali. Jeśli macie swoje typy na zwycięzców powyższych kategorii, podzielcie się nimi w komentarzach.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!