Indiana Jones i Avowed wkrótce z prezentacją? Xbox Games Showcase zapowiada się obiecująco

Patrycja Pietrowska
2024/05/25 11:00
0
0

Uznany branżowy dziennikarz, Tom Henderson, przekazuje interesujące informacje na temat nadchodzących prezentacji gier.

W styczniu tego roku zobaczyliśmy pierwszy gameplay z gry Indiana Jones i Wielki Krąg. Podczas tego samego wydarzenia – Xbox Developer_Direct 2024 – ujawniono również fragmenty rozgrywki z Avowed, czyli nadchodzącego RPG od Obsidian Entertainment. Tymczasem, zgodnie z informacjami przekazanymi przez uznanego dziennikarza branżowego Toma Hendersona, czerwcowe pokazy mają przynieść nowe prezentacje, a dla wybranych – możliwość przetestowania gier.

Indiana Jones i Avowed wkrótce z prezentacją? Xbox Games Showcase zapowiada się obiecująco

Xbox Games Showcase 2024 ma przynieść prezentację Avowed oraz Indiana Jones i Wielki Krąg

Jak przekazuje na łamach portalu Insider Gaming uznany dziennikarz Tom Henderson, podczas Xbox Games Showcase 2024 mamy otrzymać prezentację Avowed oraz Indiana Jones i Wielki Krąg. Ponadto, w trakcie tegorocznego Summer Game Fest, wybrane media i twórcy internetowi będą mieli okazję przetestować te tytuły. 10 czerwca natomiast część twórców treści i serwisów branżowych będzie mogła podzielić się z szerszą publiką swoimi wrażeniami – być może do sieci trafią wówczas pierwsze gameplaye.

Warto przypomnieć, że Avowed będzie pierwszoosobową grą RPG, przeznaczoną dla pojedynczego gracza. Tytuł osadzony w uniwersum Pillars of Eternity ma trafić na rynek jesienią 2024 roku i zmierza na konsole Xbox Series X/S oraz komputery osobiste. Jeśli zaś chodzi o grę Indiana Jones i Wielki Krąg, produkcja to pierwszoosobowa przygodówka single-player, której akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami znanymi z filmów Poszukiwacze Zaginionej Arki oraz Indiana Jones i Ostatnia krucjata. Tytuł także ma zadebiutować w tym roku.

Jesteś wysłannikiem z odległej krainy Aedyr, który ma zbadać plotki na temat plagi rozprzestrzeniającej się po Żyjących Ziemiach – wyspie pełnej sekretów i tajemnic, niebezpieczeństw i przygód, wyborów i ich konsekwencji oraz nieokiełznanej dziczy. Odkrywasz osobistą więź z Żywymi Ziemiami i starożytny sekret, który grozi zniszczeniem wszystkiego. Czy zdołasz ocalić tę nieznaną krainę na granicy światów oraz swą duszę przed siłami, które próbują rozerwać je na strzępy? – czytamy w opisie gry Avowed.

Odkryj jedną z największych tajemnic historii w pierwszoosobowej przygodzie dla pojedynczego gracza. Jest rok 1937. Złowrogie siły przemierzają świat w poszukiwaniu sekretu starożytnej mocy związanej z Wielkim Kręgiem i tylko jedna osoba może je powstrzymać – Indiana Jones. – głosi opis gry Indiana Jones i Wielki Krąg.

GramTV przedstawia:

Transmisja Xbox Games Showcase będzie dostępna 9 czerwca – w Polsce rozpocznie się o godzinie 19:00. Zainteresowani będą mogli obejrzeć wydarzenie za pośrednictwem kilku kanałów: YouTube, Twitch oraz Facebook. Będzie to okazja do zobaczenia prezentacji nowych gier zarówno od wewnętrznych studiów Xbox, jak i zewnętrznych partnerów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!