Indiana Jones 5 to najchętniej oglądany film na VOD. Kiedy premiera na Disney+?

Radosław Krajewski
2023/09/14 16:00
0
0

Najnowsza część przygód Indiany Jonesa bije rekordy popularności w serwisach VOD.

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia jest jedną z największych klap finansowych tego roku. Produkcja mogła stracić nawet 100 milionów dolarów. Disney jednak część tej kwoty może wciąż odzyskać z przychodów filmu z serwisów VOD. Produkcja wyreżyserowana przez Jamesa Mangolda trafiła na streaming 29 sierpnia, od razu stając się wielkim przebojem. W kolejnych tygodniach, pomimo innych premier, Indiana Jones 5 wciąż jest najchętniej oglądanym filmem.

Indiana Jones 5 to najchętniej oglądany film na VOD. Kiedy premiera na Disney+?

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia najchętniej oglądanym filmem w serwisach VOD

Według nowych danych firmy analitycznej Samba TV Indiana Jones i artefakt przeznaczenia w ciągu pierwszych sześciu dni obejrzało na VOD aż 474 tysiące gospodarstw domowych. Dla porównania w sierpniu w ciągu pierwszych pięciu dni Strażników Galaktyki 3 w Stanach Zjednoczonych obejrzano w 482 tysiącach gospodarstw domowych. Z kolei Spider-Man: Poprzez uniwersum przez pierwsze sześć dni obejrzało 321 tysięcy gospodarstw domowych.

GramTV przedstawia:

Film wciąż cieszy się ogromną popularnością, pokonując takie hity, jak Super Mario Bros. Film, Szybcy i wściekli 10, Meg 2: Głębia, John Wick 4, Między nami żywiołami, czy Transformers: Przebudzenie bestii. Wydaje się, że dopiero debiut Barbie na VOD zepchnie Indianę Jonesa 5 z pozycji lidera rankingu najchętniej oglądanych produkcji w serwisach streamingowych.

Disney nie musi się więc śpieszyć z wydaniem swojego filmu z Harrisonem Fordem na Disney+. Według serwisu The Direct premiery Indiany Jonesa i artefaktu przeznaczenia na platformie Disneya powinniśmy spodziewać się dopiero w listopadzie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!