Indiana Jones 5 na pierwszym zdjęciu z filmu. Zaprezentowano klimatyczne materiały

Radosław Krajewski
2022/11/18 21:00

Disney nareszcie zaprezentował nowe materiały z piątej części przygód Indiany Jonesa.

Studio rusza z kampanią marketingową Indiany Jonesa 5. W maju podczas Star Wars Celebration Disney zaprezentował pierwsze promocyjne zdjęcie z filmu. Następnie podczas D23 Expo pokazali zgromadzonym na sali osobom zwiastun produkcji, który wciąż oficjalnie nie trafił do sieci. Na szczęście na nowe materiały nie musieliśmy długo czekać i magazyn Empire udostępnił pierwsze spojrzenie na piątą odsłonę przygód słynnego archeologa. Poniżej zobaczycie pierwsze zdjęcie pochodzące bezpośrednio z filmu prezentujące Harrisona Forda jako tytułowego bohatera, a także dwie wersje okładek Empire, na których otrzymaliśmy kolejne ujęcie na Indianę Jonesa.

Indiana Jones 5 na pierwszym zdjęciu z filmu. Zaprezentowano klimatyczne materiały

Według ostatnich informacji Indiana Jones 5 nie będzie pożegnaniem z serią. Disney planuje stworzyć seriale osadzone w tym uniwersum z nowymi bohaterami. Prawdopodobnie w produkcjach dla Disney+ nie zobaczymy Harrisona Forda.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Harrison Ford, Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook, Shaunette Renée Wilson, Toby Jones, Antonio Banderas, oraz Olivier Richters.

Indiana Jones 5 zadebiutuje w kinach 30 czerwca 2023 roku.

Komentarze
1
wielkanoc
Gramowicz
19/11/2022 15:25

"Poniżej zobaczycie pierwsze zdjęcie pochodzące bezposrednio z filmu prezentujące Harrisona Forda jako tytułowego bobatera, a także dwie wersje okładem Empire, na których otrzymaliśmy kolejne ujęcie na Indianę Jonesa."Jedno zdanie i trzy błędy, w tym dwa, które słownik w przeglądarce od razu podkreśla. Brawo Krajewski.

​​