Hugh Jackman ostatni raz jako Wolverine? Rola w Deadpool 3 może być pożegnaniem

Krzysztof Żołyński
2023/09/12 19:00
1
0

Rola Hugh Jackmana w Deadpool 3 jest wielkim powrotem Wolverine’a, ale może też być pożegnaniem aktora z tą postacią.

To, że Hugh Jackman żegna się z Wolverinem jest w zasadzie jasne od czasów Logana. I to, że pojawił się w Deadpool 3, jest wielkim ukłonem w stronę jego kreacji oraz oczywiście fanów. Jest to zupełnie wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć tego aktora u boku Ryana Reynoldsa, wcielającego się w rolę Deadpoola. Dodatkowo Wolverine, po raz pierwszy w filmie na dużym ekranie, występuje w kultowym kombinezonie.

Hugh Jackman ostatni raz jako Wolverine? Rola w Deadpool 3 może być pożegnaniem

Hugh Jackman żegna się z Wolverinem

Co prawda prace nad Deadpoolem 3 zostały wstrzymane do czasu zakończenia strajku aktorów i scenarzystów i z tego względu Disney zdecydował się na usunięcie daty premiery filmu, który miał zadebiutować 3 maja 2024 roku. Nie wiadomo, czy Pyskaty Najemnik zdąży na premierę w przyszłym roku. Wiemy jednak, że fani mają na co czekać i Wolverine założy swój kultowy kostium znany z komiksów i serialu animowanego. Wiemy już na pewno, że będzie to pełny strój, wliczając w to maskę.

Podobnie jak reszta świata, czekałem dwie dekady, żeby zobaczyć Wolverine’a w całym filmie z Deadpoolem i nie wiem, czy to nasza ostatnia szansa na Wolverine’a na ekranie, więc chciałem się upewnić, że wystąpi w żółto-niebieskim stroju i zrobimy to dobrze. – powiedział Levy.

GramTV przedstawia:

Do tej pory w kinowym produkcjach Hugh Jackman nie miał okazji założyć kultowej maski. Zmieni się to w trzecim Deadpoolu, gdzie Wolverine założy nie tylko swój żółto-niebieski strój, ale także charakterystyczną maskę. Z pewnością ucieszy to wielu fanów Logana, którzy od dawna marzyli, aby zobaczyć aktorską wersję bohatera w pełnym kostiumie.

Reżyserem Deadpoola 3 jest Shawn Levy. Scenariusz napisali Rhett Reese i Paul Wernick, autorzy skryptów do poprzednich części. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
12/09/2023 20:06

To samo mówili o Loganie. Swoją drogą Patric Stewart miał tam pożegnać Xaviera a pojawił się później w Marvelu.