House Flipper 2 z „gorącą” aktualizacją. W nowym trybie podłoga staje się lawą

Mikołaj Ciesielski
2024/04/02 14:30
0
0

Deweloperzy ze studia Frozen District zapraszają również graczy do wzięcia udziału w konkursie.

Na początku marca House Flipper 2 otrzymało wiosenną aktualizację. Deweloperzy ze studia Frozen District poinformowali wówczas również o opóźnieniu premiery konsolowej wersji. Wczoraj natomiast wspomniana produkcja otrzymała kolejny i – jak zaznaczają sami twórcy – „najgorętszy” patch, który wprowadził do gry zupełnie nowy tryb.

House Flipper 2 z „gorącą” aktualizacją. W nowym trybie podłoga staje się lawą

House Flipper 2 z nowym trybem. Polska gra doczekała się kolejnej aktualizacji

Wspomniana aktualizacja do House Flipper 2 została zatytułowana „Podłoga to Lawa”. Zgodnie z przekazanymi informacjami po wejściu w interakcję ze znajdującymi się w grze goglami VR gracze zostaną przeniesieni do domu wypełnionego lawą. Celem zabawy jest natomiast przejściu poziomu i dotarcie do mety bez dotykania podłogi.

Deweloperzy ze studia Frozen District postanowili również zorganizować konkurs dla graczy. Zadaniem użytkowników jest stworzenie własnego poziomu dla trybu „Podłoga to Lawa”. Twórcy będą oceniać zgłoszenia w dwóch kategoriach – „Przyjemna rozgrywka” oraz „Wizualne arcydzieło”. Więcej informacji znajdziecie we wpisie opublikowanym na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że House Flipper 2 dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Już 10 kwietnia 2024 gra ma jednak zadebiutować również na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Frozen District, to zapraszamy Was do lektury: House Flipper 2 - recenzja. Wyremontujemy wasz dom!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!