House Flipper 2 trafi do pudełek. Zapowiedziano fizyczną wersję polskiej gry

Mikołaj Ciesielski
2023/11/26 16:00
0
0

Dobre wieści dla miłośników wersji pudełkowych, którzy czekają na nową produkcję studia Frozen District.

Nieco ponad miesiąc temu mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun House Flipper 2, który skupiał się na prezentacji trybu sandbox. Tymczasem premiera produkcji studia Frozen District zbliża się wielkimi krokami, a w sieci pojawiła się informacja, która powinna ucieszyć wszystkich kolekcjonerów. Okazuje się bowiem, że House Flipper 2 dostępne będzie nie tylko w wersji cyfrowej, ale także pudełkowej.

House Flipper 2 trafi do pudełek. Zapowiedziano fizyczną wersję polskiej gry

House Flipper 2 od studia Frozen District doczeka się wersji pudełkowej

Zgodnie z przekazanymi informacjami fizyczna wersja gry House Flipper 2 ma zadebiutować 21 marca 2024 roku. Pudełkowe wydanie nadchodzącej produkcji studia Frozen District – za które odpowiada firma Merge Games – będzie dostępne zarówno dla posiadaczy komputerów osobistych, jak i użytkowników konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Zainteresowani będą mogli kupić pudełkową wersję House Flipper 2 w sklepie Signature Edition Games, a także u wybranych sprzedawców w Ameryce Północnej i Europie. Firma Merge Games przygotowała również specjalny zwiastun zapowiadający fizyczne wydanie nadchodzącej produkcji studia Frozen District. Trailer znajdziecie na dole wiadomości.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że House Flipper 2 ma zadebiutować 14 grudnia 2023 roku wyłącznie na komputerach osobistych. Wersja na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S ukaże się natomiast 21 marca 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami w nadchodzącej produkcji studia Frozen District wprowadzone zostaną zupełnie nowe mechaniki, a te znane z pierwszej części zostaną odpowiednio odświeżone.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!