House Flipper 2 na gameplayu. Budowanie, sprzątanie i pieczenie chleba

DK
2022/09/21 17:00

Premiery gry należy spodziewać się w 2023.

Polskie studio Frozen District zapowiedziało House Flipper 2 w lutym. Wtedy dowiedzieliśmy się, że sequel docenianego symulatora remontowania domostw zadebiutuje w 2023. Natomiast teraz przyszedł czas na prezentację gameplayu. Wideo, które pokazuje podstawowe mechanizmy rozgrywki, publikujemy na samym dole.

House Flipper 2 na gameplayu. Budowanie, sprzątanie i pieczenie chleba

Sequel House Flippera odświeża mechaniki znane z pierwszej części i wprowadza zupełnie nowe rozwiązania. Akcja produkcji ma rozgrywać się w malowniczym Pinnacove położonym pomiędzy górami a morzem. Będziemy otrzymywać przeróżne zadania od mieszkańców tej miejscowości. Poza remontowaniem istniejących domów w tytule pojawi się możliwość budowania czterech kątów od podstaw. W opisie gry na Steamie czytamy:

W House Flipper 2 to ty jesteś kierownikiem budowy! Sam zdecyduj, czym jest dla ciebie relaksująca rozgrywka. Lubisz budować? Odnajdziesz się w trybie sandboxowym, w którym będziesz tworzyć domy od fundamentów. Wolisz sprzątanie i dekorowanie? Tryb fabularny pozwoli ci się zanurzyć zarówno w długich i wymagających remontach, jak i w szybkich zleceniach.

Na jakich platformach zagramy w House Flipper 2?

Na razie nie podano jeszcze dokładnej daty premiery gry. Wiemy natomiast, na jakie systemy trafi House Flipper 2 – oprócz pecetów (poprzez Steama) będą to również PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!