Guerrilla Games potwierdza Horizon Multiplayer. Pierwsze szczegóły

Wincenty Wawrzyniak
2022/12/16 18:15
1
0

Przedstawiciele studia Guerrilla Games potwierdzili, że powstaje tryb multiplayer osadzony w świecie serii Horizon.

Plotki na temat potencjalnego spin-offu gier Horizon: Zero Dawn oraz Horizon: Forbidden West w postaci trybu multiplayer krążyły w sieci już od jakiegoś czasu. I chyba właśnie przestały być plotkami. Jak bowiem podaje między innymi serwis Push Square, studio Guerrilla Games ujawniło na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, że poszukuje osób, które dołączyłyby do pracy nad projektem online osadzonym w uniwersum Horizon.

Guerrilla Games potwierdza Horizon Multiplayer. Pierwsze szczegóły

Tryb multiplayer w uniwersum Horizon oficjalnie

Wczytywanie ramki mediów.

Zadaniem głównego projektanta świata będzie stworzenie i udostępnienie odbiorcom rozbudowywanego uniwersum Horizon w trybie wieloosobowym. Projektant walki skoncentruje się natomiast na tworzeniu różnorodnych wrogów, którzy są spektakularni, stanowią wyzwanie i zapadają w pamięć w trybie współpracy.

GramTV przedstawia:

W ofertach pracy czytamy, że gra sieciowa w uniwersum Horizon będzie kładła naprawdę spory nacisk na kooperację. Na ten moment pozostaje więc cieszyć się oficjalnym potwierdzeniem od twórców i czekać na więcej informacji!

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Horizon: Forbidden West zadebiutowało na rynku 18 lutego na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Pierwsza część, czyli Horizon: Zero Dawn, zadebiutowała 28 lutego 2017 roku na konsoli PlayStation 4. Na komputerach osobistych pojawiła się 7 sierpnia 2020 roku. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji najnowszej odsłony.

Komentarze
1
Silverburg
Gramowicz
16/12/2022 22:24

Wstępnie brzmi, jak Monster Hunter w świecie Horizona. Z mojej strony ostrożny optymizm :)