Horizon: Forbidden West na PC z ważną aktualizacją. Szereg poprawek i ulepszeń

Patrycja Pietrowska
2024/04/24 09:15
0
1

Łatka jest już dostępna na Steamie i Epic Games Store.

Horizon: Forbidden West zadebiutowało na PC w marcu 2024 roku. Produkcję bardzo ciepło przyjęli między innymi użytkownicy Steama, gdzie gra może pochwalić się wysokimi ocenami. Firmy Nixxes Software i Guerrilla Games udostępniły już najnowszą aktualizację, która wpływa na jakość wizualną i stabilność tytułu.

Horizon: Forbidden West na PC z ważną aktualizacją. Szereg poprawek i ulepszeń

Najnowsza aktualizacja Horizon: Forbidden West na PC już dostępna

Gracze cieszący się z rozgrywki w Horizon: Forbidden West na PC otrzymali już najnowszą łatkę opatrzoną numerem 1.3.55.0. Twórcy zadbali o ulepszenia wizualne, ale także optymalizację oraz poprawki błędów. Jeżeli chodzi o jakość obrazu, zaktualizowano technologię Intel XeSS do wersji 1.3, dodając również opcję natywnego antyaliasingu dla XeSS.

GramTV przedstawia:

Ponadto update obejmuje poprawki w zakresie tekstur, a także rozwiązuje problem związany ze spadkiem wydajności po włączeniu Nvidia Reflex On+ Boost. Zadbano również o poprawę płynności ruchu kamery w trybie fotograficznym oraz dodano opcję zmiany rozmiaru tekstu interfejsu. Pełna lista zmian i nowości znajduje się w tym miejscu.

Na koniec przypominamy, że Horizon: Forbidden West – Edycja Kompletna zadebiutowało na komputerach osobistych 21 marca 2024 roku. Wydanie poza podstawową wersją gry oferuje dodatek Burning Shores.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!