Horizon: Forbidden West wciąż zachwyca. Film pokazuje piękno świata gry

Maria Wawrzyniak
2022/07/12 17:45

Kontynuacja gry Horizon: Forbidden West to jedna z najładniejszych produkcji na rynku – fanowski filmik tylko to potwierdza.

Nawet jeśli nie graliście jeszcze w grę Horizon: Forbidden West to najprawdopodobniej widzieliście jakieś materiały – czy to zwiastun, czy też fragmenty rozgrywki. Trzeba przyznać, że kontynuacja bestsellerowego Horizon: Zero Dawn to jeden z najładniejszych tytułów dostępnych na rynku. A jeśli graliście i chcielibyście wrócić, ale nie czujecie motywacji… Poniższy filmik nie tylko potwierdza, iż mamy do czynienia z naprawdę piękną grą, ale może Was również zmotywować do powrotu. Zresztą, zobaczcie sami.

Piękny otwarty świat w Horizon: Forbidden West

Użytkownik o pseudonimie Flurdeh zajmuje się na swoim kanale na YouTubie prezentowaniem światów z gier. W przypadku dzieła studia Guerrilla Games fan zaprezentował liczne krajobrazy, pełne różnych szczegółów. Warto jednak przy tym wszystkim zauważyć, że Horizon: Forbidden West nie było w szczególnie dobrym stanie w dniu swojej premiery, kiedy to sporo graczy donosiło o spadkach liczby klatek na sekundę – nawet konsola PlayStation 5 nie radziła sobie zbyt dobrze z trybem 60 FPS. Deweloperzy udostępnili jednak aktualizację na początku ubiegłego miesiąca, która rozwiązała problem.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Horizon: Forbidden West zadebiutowało na rynku 18 lutego na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Pierwsza część, czyli Horizon: Zero Dawn, zadebiutowała 28 lutego 2017 roku na konsoli PlayStation 4. Na komputerach osobistych pojawiła się 7 sierpnia 2020 roku. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji najnowszej odsłony.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!