Hollow Knight: Silksong zalicza opóźnienie. Gra nie zadebiutuje w 2023 roku?

Mikołaj Ciesielski
2023/05/10 07:25
1
0

Złe wieści dla wszystkich fanów Hollow Knight.

W trakcie ubiegłorocznej konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase zaprezentowano nowy zwiastun Hollow Knight: Silksong. Microsoft zapewnił wówczas również, że wszystkie tytuły zaprezentowane na wspomnianym pokazie trafią w ręce graczy w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Sequel Hollow Knight miał więc zadebiutować na rynku najpóźniej w czerwcu 2023 roku. Okazuje się jednak, że na premierę produkcji studia Team Cherry będzie trzeba poczekać nieco dłużej.

Hollow Knight: Silksong zalicza opóźnienie. Gra nie zadebiutuje w 2023 roku?

Hollow Knight: Silksong nie zadebiutuje w pierwszej połowie 2023 roku. Premiera opóźniona

Matthew Griffin – odpowiedzialny w Team Cherry m.in. za marketing – opublikował wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym poinformował, że premiera Hollow Knight: Silksong, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie odbędzie się w pierwszej połowie 2023 roku. Deweloperzy nieustannie pracują jednak nad grą, by dostarczyć graczom możliwie jak najlepszy tytuł.

Planowaliśmy wydać [Hollow Knight: Silksong] w pierwszej połowie 2023 roku, ale prace nad cały czas trwają. Jesteśmy podekscytowani tym, w jaki sposób gra się kształtuje i że stała się całkiem duża, dlatego chcemy dać sobie czas, aby uczynić ją tak dobrą, jak to tylko możliwe. Spodziewajcie się więcej szczegółów w momencie, gdy będziemy bliżej premiery – Griffin.

Przedstawiciel Team Cherry nie ujawnił nowego terminu premiery Hollow Knight: Silksong. Fanom pierwszej części pozostaje mieć nadzieję, że tytuł zadebiutuje na rynku w tym roku. Niewykluczone jednak, że na wspomnianą produkcję będzie trzeba poczekać do 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Hollow Knight: Silksong powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i Nintendo Switch. Produkcja studia Team Cherry w dniu swojej premiery trafi również do usługi Xbox Game Pass. Zgodnie z zapowiedziami nadchodzący sequel pozwoli graczom wcielić się Hornet – księżniczkę Hallownest. Bohaterka zostaje porwana i przewieziona do nieznanej krainy. Gracz musi pomóc protagonistce odzyskać wolność i poznać intencje porywaczy.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
10/05/2023 18:49

Przewidziałem to także przy najbliższej okazji "pójdę puścić totka"... ale tak na serio... wszystkie znaki na niebie sugerowały że to j.... i nic z tego w tym roku nie będzie xp