Hogwarts Legacy urzeka na premierowym zwiastunie. WB zaprasza do magicznego świata

Radosław Krajewski
2023/02/01 15:30
1
0

Premiera gry już w przyszłym tygodniu.

Fani uniwersum Harry’ego Pottera z niecierpliwością oczekują debiutu Hogwarts Legacy. Gra pojawi się na rynku już w przyszłym tygodniu, a Warner Bros. wraz z Avalanche Software podgrzewają atmosferę najnowszym zwiastunem. Na materiale możemy zobaczyć bohaterów, których spotkamy podczas przygody, magiczne miejsca, które odwiedzimy, a także zwierzęta, czy codzienność uczniów tytułowej szkoły. Zwiastun zobaczycie poniżej.

Hogwarts Legacy urzeka na premierowym zwiastunie. WB zaprasza do magicznego świata

Według wcześniejszych informacji Hogwarts Legacy zaoferuje długą kampanię, której przejście zajmie nawet 40 godzin. Więcej szczegółów poznamy przy okazji pojawienia się w sieci recenzji gry, które mają pojawić się w najbliższy poniedziałek.

Fani ostrzegają również, że część graczy uzyskała już dostęp do Hogwarts Legacy i w sieci mogą pojawić się spoilery. Przestrzegamy więc przed przeglądaniem mediów społecznościowych i forów przed premierą gry, gdyż jest szansa, że natkniecie się na niepożądane informacje.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zadebiutuje już 10 lutego na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Posiadacze PlayStation 4 i Xbox One muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż wersje gry na starsze konsole zostały opóźnione do 4 kwietnia.

Hogwarts Legacy – zwiastun premierowy

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
01/02/2023 15:48

To ja tak dodam od siebie że możecie założyć sobie konto WB i połączyć z nim konto platformy na której gracie oraz konto Wizarding World.

Na Wizarding World możecie sobie wybrać preferowany dom, różdżkę itp.

Jeżeli to zrobicie - dokładnie taki dom wybierze Wam czapka w grze i taką różdżkę zdobędziecie jaka będzie na stronie.