Hogwarts Legacy na nietypowym materiale. Spacer po Hogwarcie w formie ASMR

Mikołaj Ciesielski
2022/05/19 09:45

Deweloperzy z Avalanche Software przypominają o nadchodzącej produkcji osadzonej w świecie Harry’ego Pottera.

Hogwarts Legacy na nietypowym materiale. Spacer po Hogwarcie w formie ASMR

Hogwarts Legacy to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Nic więc dziwnego, że fani z niecierpliwością wypatrują kolejnych informacji na temat wspomnianego tytułu. Kilka dni temu twórcy zaprezentowali odznaki domów Hogwartu, a tymczasem wczoraj na oficjalnym kanale gry na YouTube pojawił się dość nietypowy materiał promocyjny, w którym deweloperzy zabierają nas na spacer po zamku i okolicach w towarzystwie dźwięków ASMR. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Wideo przedstawia deszczowy „spokojny wiosenny wieczór” w świecie gry Hogwarts Legacy, a deweloperzy podkreślają, że materiał pozwoli graczom oraz fanom Harry’ego Pottera cieszyć się „dźwiękami czarodziejskiego świata”. W trakcie „seansu” możemy również przyjrzeć się poszczególnym lokacjom. Sceny są jednak dość statyczne, ale trzeba przyznać, że całość prezentuje się całkiem klimatycznie. Rzućcie okiem i oceńcie sami.

Na koniec przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach pod koniec bieżącego roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Warto również dodać, że w grze prawdopodobnie zmierzymy się z przodkiem jednego z ważnych Śmierciożerców.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!