Odznaki domów w Hogwarts Legacy ujawnione. Twórcy prezentują śliczne grafiki

Radosław Krajewski
2022/05/14 14:00

Który dom w Hogwarcie wybierzecie?

W marcu Warner Bros. zaprezentował pierwszy gameplay z Hogwarts Legacy. Nieoczekiwanie przyniósł on wiele kontrowersji i część osób wyraziło swój sprzeciw, wobec rasy głównego antagonisty, który ma utrwalać szkodliwe stereotypy. W ubiegły miesiącu WB Games Avalanche zaprezentowało cykl dobowy w swojej produkcji. Tym razem pochwalili się odznakami domów Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

Odznaki domów w Hogwarts Legacy ujawnione. Twórcy prezentują śliczne grafiki

Każdy fan Harry’ego Pottera doskonale zna odznaki domów dla Gryffindoru, Hufflepuffu, Ravenclaw i Slytherinu zarówno z książek, jak i z filmów. Przed deweloperem stało trudne zadanie, aby zaprojektować takie grafiki, aby spodobały się graczom. Sądząc po komentarzach pod oficjalnym postem, ta sztuka im się udała. Odznaki prezentują się rewelacyjnie – każdy z nich ma swój własny styl oraz zachowane charakterystyczne elementy, w tym kolorystykę oraz zwierzę, które reprezentuje każdy z domów. Świetnie wygląda również tekstura imitująca naszywki, które to odznaki zobaczymy przyszyte do szat uczniów Hogwartu.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zmierza na PC, Xboxa Series X/S, PlayStation 5 oraz Xboxa One i PlayStation 4. Warner Bros. wyznaczyło debiut gry na tegoroczny okres świąteczny.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!