Hit z Madsem Mikkelsenem doczeka się amerykańskiego remake’u. Nie uwierzycie, kto wyreżyseruje film

Radosław Krajewski
2024/01/30 12:30
0
0

To będzie ciekawa wersja duńskiego kandydata do Oscara.

Na rauszu w reżyserii Thomasa Vinterberga to jeden z najgłośniejszych duńskich filmów ostatnich lat. Film w 2021 roku zdobył Oscara dla najlepszego międzynarodowego filmu, stając się hitem w wielu europejskich krajach. Jak zwykle w takich przypadkach bywa, Hollywood zainteresowało się filmem i nabyto prawa do stworzenia amerykańskiego remake’u. Po dłuższej przerwie związanej z produkcją właśnie ujawniono, że reżyserem nowego Na rauszu będzie Chris Rock.

Hit z Madsem Mikkelsenem doczeka się amerykańskiego remake’u. Nie uwierzycie, kto wyreżyseruje film

Na rauszu – amerykański remake nakręci Chris Rock

Aktor najbardziej znany jest z ról komediowych, w takich filmach, jak Wykiwać klawisza, Nie zadzieraj z fryzjerem, czy dwóch części Dużych dzieci, a ostatnio na ekranie mogliśmy oglądać go w czwartym sezonie Fargo, Spirala: Nowy rozdział serii „Piła”, czy Rustin. Rock próbował już swoich sił w reżyserii, w 2003 roku wypuszczając swój debiut Przywódca - zwariowana kampania prezydencka. Ostatnim jego filmem jest Pierwsza piątka z 2014 roku, więc po dziesięciu latach będzie mógł wrócić za kamerę i zasiąść na reżyserskim stołku.

GramTV przedstawia:

Za produkcję amerykańskiego Na rauszu odpowiadają Jennifer Davisson i Leonardo DiCaprio z Appian Way, Brad Weston i Collin Creighton z Makeready i Fifth Season. Wersję roboczą scenariusza napisał Stuart Bloomberg. Obecnie trwają poszukiwania nowego scenarzysty.

Film przedstawia historię czwórki przyjaciół, którzy pracują jako nauczyciele w małomiasteczkowym liceum (w jednej z ról wystąpił Mads Mikkelsen). Pewnego dnia postanawiają wziąć udział w eksperymencie, aby sprawdzić, czy stale utrzymujące się upojenie alkoholowe skutkuje produkcją hormonów szczęścia w organizmie. Panowie ryzykują, pijąc nie tylko w domu, ale również w szkole. Wkrótce badania wymykają się spod kontroli.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!