Hit Netflixa niespodziewanie otrzyma drugą część? Produkcja została doceniona przez widzów

Radosław Krajewski
2023/08/15 13:00
1
0

Reżyser potwierdził, że coś może być na rzeczy.

Netflix rzadko zamawia kontynuacje swoich filmów, które nie należą do gatunku komedii lub akcyjniaków. Ale najnowszym wyjątkiem od tej reguły może być Zemsta rewolwerowca z 2021 roku. Nieoczekiwanie film może otrzymać drugą część, co potwierdził reżyser Jeymes Samuel.

Hit Netflixa niespodziewanie otrzyma drugą część? Produkcja została doceniona przez widzów

Zemsta rewolwerowca może otrzymać kontynuację

Zemsta rewolwerowca spodobała się zarówno krytykom, jak i widzom. Na Rotten Tomatoes aż 88% recenzji jest pozytywnych i 72% opinii od widzów. Dodatkowo produkcję w premierowy weekend oglądano przez 64,7 milionów godzin, co było bardzo dobrym wynikiem.

GramTV przedstawia:

Na X jedna z osób napisała, że oglądała Zemstę rewolwerowca i chciałaby, aby kontynuacja była już w realizacji. Na post zareagował reżyser, który odpisał, że „jest”. Tajemnicza odpowiedź sugeruje więc, że czeka nas w przyszłości premiera Zemsty rewolwerowca 2.

Wczytywanie ramki mediów.

Możemy więc oczekiwać, że w filmie powróci część oryginalnej obsady. Najwięcej problemów twórcy mogą mieć z Jonathanem Majorsem, który jest oskarżony o przemoc wobec swojej partnerki. Proces w tej sprawie rozpocznie się dopiero we wrześniu.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
15/08/2023 14:24

Szkoda, bo film wyjątkowo słaby. Ale w netflixie obecnie wszystko zahaczające o BLM jest promowane, więc pewnie znalazły się środki z zapasowego funduszu ;) No chyba, że faktycznie ta kaszana się tak dobrze obejrzała, że kontynuacja jest po prostu opłacalna.