Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Henry Cavill ulepsza swojego peceta. Aktor ujawnia, co zakupił – jest drogo

Maria Wawrzyniak
2022/08/02 16:00

Aktor po raz kolejny przypomina nam o swoim hobby – na swoim Instagramie pochwalił się upgrade’em swojego peceta.

Jeszcze przed końcem ubiegłego miesiąca informowaliśmy, że aktor Henry Cavill zachorował na COVID-19. Na całe szczęście czuje się jednak dobrze, a przerwa od prac nad kolejnym sezonem serialu Wiedźmin pozwoliła mu zająć się swoim hobby. Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie mężczyzna pochwalił się przeprowadzeniem ulepszenia swojego komputera stacjonarnego i ujawnił, co do tego zakupił.

Henry Cavill ulepsza swojego peceta. Aktor ujawnia, co zakupił – jest drogo
Instagram

Henry Cavill ulepsza swojego peceta

Aktor przyznał, że jakiś czas temu system chłodzenia wodą w jego komputerze postanowił zakończyć swoją pracę i wyzionąć ducha – uważa, iż może to mieć związek m.in. z niedawną falą upałów w Wielkiej Brytanii. W związku z tym aktor został zmuszony do zakupienia nowego zestawu i ostatecznie padło na model NZXT Kraken Z73. Wraz z nim Cavill nabył dodatkowe wentylatory – w sumie nabył ich aż sześć – marki Noctua, czyli jednej z najdroższych na rynku oraz niezwykle szanowanej przez graczy.

Choć na razie do aktora dotarły jedynie cztery wentylatory, nie mógł się powstrzymać i zamontował je w pececie, aby przetestować ich działanie. Przyznał, że jest bardzo zadowolony, gdyż działają dobrze i są wyjątkowo ciche. Pytanie tylko, przy jakiej grze je testował? Może ostatnim dodatku do gry Wiedźmin 3, którego Cavill nie miał jeszcze okazji sprawdzić. A przynajmniej tak powiedział kilka miesięcy temu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!