Hellblade 2: Senua’s Saga raczej nie będzie ostatnią grą studia Ninja Theory

Mikołaj Ciesielski
2024/05/21 09:50
0
0

Najnowsze doniesienia branżowych dziennikarzy powinny ucieszyć fanów brytyjskiego studia.

Twórcy Hellblade 2: Senua’s Saga opublikowali długą wiadomość z podziękowaniami dla fanów. Emocjonalny wpis deweloperów zaniepokoił wielu graczy, którzy obawiają się, że Ninja Theory może podzielić los Arkane Austin i Tango Gameworks. Wygląda jednak na to, że miłośnicy gier brytyjskiego zespołu mogą spać spokojnie. Według branżowych insiderów studio otrzymało zielone światło na stworzenie kolejnych produkcji.

Hellblade 2: Senua’s Saga raczej nie będzie ostatnią grą studia Ninja Theory

Ninja Theory otrzymało zielone światło na nowe gry

Samuel Tolbert i Jez Corden uspokajają fanów, informując, że Microsoft nie rozważa zamknięcia brytyjskiego zespołu. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Redaktorzy serwisu Windows Central, powołując się na zaufane źródła, donoszą, że twórcy Hellblade 2: Senua’s Saga otrzymali już zielone światło na przygotowanie dwóch kolejnych gier.

GramTV przedstawia:

Pierwszym z tych projektów jest zapowiedziany w styczniu 2020 roku Project Mara, opisywany przez twórców jako eksperymentalny horror. Na pierwsze informacje na temat drugiej, tajemniczej na ten moment produkcji, będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.

Przypominamy, że Hellblade 2: Senua’s Saga debiutuje dzisiaj – 21 maja 2024 roku – wyłącznie na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X/S. Gra dostępna będzie też w ramach usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z pełnymi wymaganiami sprzętowymi nowej produkcji Ninja Theory na PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!