Hellblade 2: Senua’s Saga ma być hitem. Microsoft liczy na bardzo wysokie oceny

Mikołaj Ciesielski
2024/01/08 07:55
0
0

Czy nadchodząca produkcja studia Ninja Theory sprosta oczekiwaniom?

Na The Game Awards 2023 mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun Hellblade 2: Senua’s Saga. Nadchodząca produkcja studia Ninja Theory to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier 2024 roku. Microsoft wiąże ze wspomnianym tytułem spore nadzieje. Według wewnętrznych prognoz gra ma odnieść spory sukces, a amerykańska firma spodziewa się bardzo wysokich ocen.

Hellblade 2: Senua’s Saga ma być hitem. Microsoft liczy na bardzo wysokie oceny

Microsoft liczy, że Hellblade 2: Senua’s Saga zbierze bardzo wysokie oceny

Jak informuje branżowy leaker posługujący się pseudonimem „NateTheHate”, Microsoft spodziewa się, że Hellblade 2: Senua’s Saga będzie mogło pochwalić się średnią ocen na poziomie 90 punktów w serwisie Metacritic. Insider nie był jednak w stanie stwierdzić, czy prognozowany przez amerykańską firmę wynik opiera się na wewnętrznych opiniach, czy też producent konsol Xbox zlecił wykonanie zewnętrznych próbnych recenzji.

GramTV przedstawia:

Dla porównania Hellblade: Senua’s Sacrifice w wersji na Xbox One może pochwalić się średnią ocen na poziomie 88 punktów w serwisie Metacritic. Wspomniana produkcja cieszy się również bardzo dobrymi opiniami na Steam, ponieważ aż 91% – z ponad 50 tysięcy – recenzji jest pozytywnych. Czy Hellblade 2: Senua’s Saga powtórzy sukces pierwszej części? Przekonamy się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Na koniec przypomnijmy, że Hellblade 2: Senua’s Saga zmierza wyłącznie na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2024 roku, ale dokładna data premiery wciąż nie jest znana. Warto natomiast pamiętać, że nadchodząca produkcja studia Ninja Theory w dniu swojego debiutu trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!