HBO Max z wielkimi kinowymi hitami w marcu. Ostatni film z uniwersum DC wśród nowości

Radosław Krajewski
2024/02/08 15:15
1
0

W marcu na platformie zadebiutują dwa hity Warner Bros. z końca ubiegłego roku.

HBO Max szykuje świetną ofertą dla swoich użytkowników w marcu. Na pełną listę będziemy musieli poczekać przynajmniej do końca lutego, ale teraz poinformowano, że wielkie kinowe hity zadebiutują na platformie już w drugiej połowie przyszłego miesiąca. Subskrybenci będą mogli obejrzeć Wonkę, Aquamana i Zaginione Królestwo, czyli ostatni film z uniwersum DC, a także Inwestorów amatorów, którzy ominęli nasze kina.

HBO Max z wielkimi kinowymi hitami w marcu. Ostatni film z uniwersum DC wśród nowości

Chociaż Aquaman i Zaginione Królestwo nie zaliczyło spektakularnego weekendu otwarcia, to film skorzystał na niewielu premierach na początku obecnego roku. Od momentu swojego debiutu 22 grudnia produkcja zarobiła na całym świecie aż 424 mln dolarów. To najlepszy wynik dla zakończonego już starego uniwersum DC od czasu pierwszej części Aquamana z 2018 roku.

GramTV przedstawia:

W HBO Max w marcu zadebiutuje także inna popularna kinowa produkcja. Wonka z Timothéem Chalametem w głównej roli zarobił 573 mln dolarów przy budżecie wynoszącym 125 mln dolarów. Produkcja zanotowała siódmy najwyższy wynik 2023 roku, biorąc pod uwagę globalne wyniki finansowe.

Ostatnim znanym filmem z oferty HBO Max na marzec są Inwestorzy amatorzy. Produkcja w reżyserii Craiga Gillespie’a (Cruella, Czas próby) nie pojawiła się w polskich kinach. Film opowiada prawdziwą historię Keitha Gilla, który wzbogacił się na aferze z GameStopem, w którym zachęcał użytkowników do wstrzymania się ze sprzedażą akcji firmy, pompując jej wartość na amerykańskiej giełdzie.

HBO Max – pierwsze premiery marca 2023

  • 17 marca - Aquaman i Zaginione Królestwo
  • 24 marca – Wonka
  • 31 marca - Inwestorzy amatorzy
Komentarze
1
danglan
Gramowicz
09/02/2024 15:26

Spoko ,tylko w kinie nie mogłem przestać myśleć o klocku postawionym przez amber