Harry Potter: Quidditch Champions – wyciekły pierwsze gameplaye z gry

Radosław Krajewski
2023/05/22 16:30
0
0

Warner Bros. Games walczy z wyciekiem.

W połowie kwietnia Warner Bros. Games oficjalnie zapowiedziało Harry Potter: Quidditch Champions, czyli wieloosobową grę, w której gracze stoczą pojedynki w najpopularniejszym czarodziejskim sporcie. W miniony weekend odbyły się beta testy, do których można było zapisać się na głównej stronie produkcji. Jeden z graczy postanowił złamać klauzulę o zachowaniu poufności i zaprezentował kilka gameplayów z gry.

Harry Potter: Quidditch Champions – wyciekły pierwsze gameplaye z gry

Harry Potter: Quidditch Champions – wyciekły gameplaye z wersji beta

Na stronie mp1st.com udostępniono trzy fragmenty rozgrywki, na których możemy zobaczyć, jak gra prezentuje się w akcji. Harry Potter: Quidditch Champions wygląda zaskakująco dobrze, tym bardziej że mowa o wersjach beta tytułu, który nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery, więc od osób biorących udział w testach zależy również kształt produkcji.

Na pierwszym gameplayu gracz zaprezentował fragment meczu toczonego z innymi grami. Kolejny pokazuje opcje wyboru postaci z kilku dostępnych (Harry Potter, Draco Malfoy, Ron Weasley, Cho Chan, Cedric Diggory i inni), a także dostosowywania miotły, czy wyboru cieszynek. Ostatni film przedstawia tryb treningowy.

GramTV przedstawia:

Podobać się może animowana oprawa graficzna Harry Potter: Quidditch Champions, która przywodzi na myśl Fortnite’a. Jeżeli chcecie obejrzeć rozgrywkę z gry, to warto się pośpieszyć, gdyż Warner Bros. Games na bieżąco kasuje kolejne źródła wycieku.

Harry Potter: Quidditch Champions zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Produkcja nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!