Harry Potter otrzyma nową grę! Oczekiwany Quidditch z własną produkcją

Radosław Krajewski
2023/04/17 19:51
0
0

Sport czarodziejów nie dla Hogwarts Legacy, ale Warner Bros spełni życzenie fanów.

Warner Bros. Games zapowiedział nową grę w uniwersum Harry’ego Pottera. Produkcja szczególnie zainteresuje fanów Quidditcha, którzy chcieli zagrać w czarodziejski sport w Hogwarts Legacy.

Harry Potter otrzyma nową grę! Oczekiwany Quidditch z własną produkcją

Firma ma jednak inne plany i właśnie zapowiedzieli Harry Potter: Quidditch Champions, czyli grę, która przetestuje umiejętności domorosłych czarodziejów w grze Quidditch. Produkcja stawiająca nacisk na sieciową rozgrywkę doczekał się pierwszej zapowiedzi, którą zobaczycie poniżej.

Fani od dawna prosili o grę w Quidditcha, a my od kilku lat współpracujemy z Unbroken Studios, aby stworzyć rozgrywkę godną ich oczekiwań. Teraz docieramy do fanów i zapraszamy graczy do Harry'ego Pottera: Quidditch Champions, aby pomogli nam w tej fazie budowania doświadczenia – powiedział prezes WB Games, David Haddad.

Harry Potter: Quidditch Champions – zapisy do beta testów

Harry Potter: Quidditch Champions zaoferuje tryb rozgrywki solo lub w drużynie (również ze znajomymi) w rozgrywkach online. Za grę odpowiada Warner Bros i Unrboken Studios. Produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i Nintendo Switch. W dniach 21-22 kwietnia odbędą się betatetsty, do których możecie zapisać się na tej stronie.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!