Harry Potter: Quidditch Champions ma datę premiery. Gra trafi do usługi PS Plus

Mikołaj Ciesielski
2024/06/09 10:00
1
0

Opublikowano też nowy zwiastun.

Od zapowiedzi Harry Potter: Quidditch Champions minął już ponad rok. Okazuje się jednak, że już niedługo gracze będą mieli okazję sięgnąć po nową produkcję osadzoną w uniwersum Harry’ego Potetra. Wspomniany tytuł pojawił się bowiem na Summer Game Fest 2024, gdzie zaprezentowano nowy zwiastun i ujawniono dokładną datę premiery gry.

Harry Potter: Quidditch Champions
Harry Potter: Quidditch Champions

Ujawniono datę premiery Harry Potter: Quidditch Champions

Zgodnie z przekazanymi informacjami Harry Potter: Quidditch Champions zadebiutuje już 3 września 2024 roku. Co więcej, wspomniana produkcja w momencie premiery zostanie udostępniona abonentom PlayStation Plus. Wiadomość ta z pewnością ucieszy wielu abonentów usługi Sony, którzy kochają uniwersum Harry’ego Pottera.

Podbij przestworza na jednej z klasycznych pozycji – ścigający, szukający, obrońca, lub pałkarz, każda z własnym stylem gry. Szybuj po legendarnych boiskach quidditcha oraz na mapach przedstawiających nigdy wcześniej niewidziane obszary czarodziejskiego świata – informuje opisie gry na Steam.

Zgodnie z przekazanymi informacjami w Harry Potter: Quidditch Champions gracze będą mogli spróbować swoich sił m.in. w trybie kariery. Wspomniany wariant rozgrywki pozwoli zarówno na zabawę solo, jak i w trybie współpracy online z drużynami składającymi się z maksymalnie 3 znajomych.

W Harry Potter: Quidditch Champions nie zabraknie też konkurencyjnych meczów online, w których gracze zmierzą się z innymi fanami Harry’ego Pottera. Wspomniana produkcja zaoferuje również mecze pokazowe, w których użytkownicy sami ustalą swoje drużyny, mapę oraz poziom trudności.

GramTV przedstawia:

Dostosuj swoje podejście: Zwiększ swój poziom i użyj punktów umiejętności, by dostosować swoją rozgrywkę do każdej roli. Zmień swój styl lotu poprzez zmianę i podniesienie poziomu miotły. Graj sobą lub jako kultowa postać z Harry'ego Pottera: opcje kosmetyczne modyfikowania i klasyczne postaci pozwalają wyrazić swoją osobowość w grze – czytamy w opisie Harry Potter: Quidditch Champions.

Na koniec warto dodać, że Harry Potter: Quidditch Champions powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Wspomnianą produkcję rozwija Unbroken Studios, które na swoim koncie ma Fractured Lands. Tymczasem rzućcie okiem na ostatni zwiastun gry.

Komentarze
1
Bruce_666
Gramowicz
09/06/2024 10:17

Tak dla informacji: Fractured Lands było grą battle royale w EA, ale została zdjęta. Więc bym proponował się zastanowić zanim się kupi ich kolejną grę. I styl graficzny. Pierwsza ich gra była wzorowana na Borderlands, ta chyba na Fortnite?