Hades 2 z całą masą rozgrywki. Supergiant Games udostępniło 3-godzinny gameplay

Mikołaj Ciesielski
2024/04/18 07:50
1
0

Deweloperzy rozpoczęli techniczne testy swojej produkcji.

Wczoraj informowaliśmy Was o testach technicznych Hades 2, ale okazuje się, że to nie koniec wartych uwagi informacji związanych z nadchodzącą produkcją Supergiant Games. Deweloperzy zorganizowali bowiem transmisję live, w której trakcie pokazano całą masę rozgrywki ze wspomnianych testów. W efekcie do sieci trafił 3-godzinny gameplay z wyczekiwanej przez wielu graczy kontynuacji gry Hades.

Hades 2 z całą masą rozgrywki. Supergiant Games udostępniło 3-godzinny gameplay

Supergiant Games prezentuje gameplay z technicznych testów Hades 2

W transmisji live z technicznych testów gry Hades 2 udział wzięli Amir Rao oraz Greg Kasavin ze studia Supergiant Games. Deweloperzy zaprezentowali kilka podejść, które pozwalają przyjrzeć się początkowym arenom, a także nowym broniom wrogom i innym elementom gry. Warto mieć jednak na uwadze, że udostępnione przez twórców fragmenty rozgrywki mogą zawierać fabularne spoilery.

Zainteresowani mogą zgłaszać swoją chęć udziału w technicznych testach Hades 2 na platformie Steam. Supergiant Games zaznacza jednak, że dostęp do gry otrzymają wyłącznie wybrani gracze. „Niedługo” po zakończeniu wspomnianych testów wspomniana produkcja zadebiutuje natomiast w programie Early Access.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Hades 2 ma zadebiutować we wczesnym dostępie na PC w II. kwartale 2024 roku. Dokładna data premiery gry w Early Access nie jest jednak obecnie znana. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja studia Supergiant Games dostępna będzie zarówno na Steam, jak i w Epic Games Store.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
18/04/2024 18:52

Kurde... oby jak najszybciej skończyli ta grę.