Gwiazdy Przyjaciół we wzruszającym pożegnaniu Matthew Perry'ego: Wszyscy jesteśmy całkowicie zdruzgotani

Krzysztof Żołyński
2023/11/01 08:20
0
0

Śmierć Matthew Perry'ego wywołała prawdziwy szok. Także aktorzy Przyjaciół są nią zdruzgotani. Postanowili opublikować wspólne oświadczenie, w którym dali wyraz żalu.

Piątka aktorów - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer – stanowiąca resztę ekipy Przyjaciół, opublikował poruszające oświadczenie, w którym wyrażają swój ból po odejściu kolegi z planu.

Gwiazdy Przyjaciół we wzruszającym pożegnaniu Matthew Perry'ego: Wszyscy jesteśmy całkowicie zdruzgotani

Wszyscy jesteśmy całkowicie zdruzgotani utratą Matthew. Byliśmy czymś więcej niż tylko kolegami z planu. Jesteśmy rodziną. Można tyle powiedzieć, ale czas ten poświęcimy na przeżywanie smutku po tej wielkiej stracie. Na razie nasze myśli i nasza miłość są z rodziną Matthew, jego przyjaciółmi i wszystkimi, którzy go kochali na całym świecie.

Wcześniej Perry'ego pożegnali również twórcy legendarnych Przyjaciół - Marta Kauffman i David Crane, którzy również nie kryli swojego bólu po śmierci aktora.

GramTV przedstawia:

Od dnia śmierci w inernecie i innych mediach pojawiają się pożegnania, wspomnienia i wyrazy żalu po śmierci aktora płynące ze strony aktorów, celebrytów i twórców z całego świata.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer żegnają zmarłego przyjaciela

W niedzielę (29 listopada) świat obiegła smutna informacja na temat śmierci Matthew Perry'ego. Aktor ten był najbardziej znany z roli Chandlera Binga, w którego wcielał się w niezwykle popularnym serialu Przyjaciele, który był emitowany w latach 1994-2004. Perry przez lata zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i leków, o czym wielokrotnie wspominał w wywiadach i napisanej książce. Założył nawet fundację, wspierającą ludzi walczących z uzależnieniami.
Matthew Perry rozpoczął swoją aktorską karierę w latach 80. Jednak bez wątpienia to ogromny sukces Przyjaciół sprawił, że stał się rozpoznawalną postacią. Można go również oglądać w takich filmach jak: Jak ugryźć 10 milionów, Kto pierwszy, ten lepszy!, Facet, który się zawiesił, Młodzi gniewni – historia Rona Clarka czy Ptaki Ameryki.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!