Gwiazda Niezniszczalnych 4 wkurzona na swój plakat. „Zabrakło pieniędzy?”

Radosław Krajewski
2023/08/25 13:00
0
0

Aktor nie jest zadowolony z plakatu swojej postaci.

Przed dwoma dniami Lionsgate wypuściło nowy zwiastun tylko dla dorosłych filmu Niezniszczalni 4, w którym zaprezentowano zalety wysokiej kategorii wiekowej. Wraz z trailerem pojawiła się seria plakatów przybliżająca wszystkich najważniejszych bohaterów nadchodzącego widowiska. Na jednym z nich mogliśmy zobaczyć postać Easy Daya, w którego wciela się 50 Cent. Aktor na swoim Instagramie zareagował na swój plakat, publicznie go krytykując.

Gwiazda Niezniszczalnych 4 wkurzona na swój plakat. „Zabrakło pieniędzy?”

50 Cent krytykuje plakat filmu Niezniszczalni 4

Aktorowi nie spodobało się, w jaki sposób został przedstawiony na materiale promocyjnym Niezniszczalnych 4. Raper uważa, że jego głowa nie pasuje do reszty ciała i wygląda, jakby nie była połączona z korpusem. 50 Cent zastanawiał się, czy zabrakło pieniędzy na dopracowanie plakatu. Na koniec przyznał, że Sylvester Stallone z pewnością nie ma takich problemów.

WTF, zabrakło nam pieniędzy? Dlaczego moja głowa wygląda, jakby nie była połączona z ciałem. Założę się, że sprawią, że Sylvester Stallone będzie wyglądać świetnie.

50 Cent krytykuje plakat filmu Niezniszczalni 4, Gwiazda Niezniszczalnych 4 wkurzona na swój plakat. „Zabrakło pieniędzy?”

GramTV przedstawia:

Reżyserem Niezniszczalnych 4 jest Scott Waugh, twórca Need for Speed i Aktu odwagi. W obsadzie znaleźli się: Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture, Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Jacob Scipio, Levy Tran, Sheila Shah, Eddie Hall, Iko Uwais i Andy Garcia.

Przypomnijmy, że Niezniszczalni 4 zadebiutują w kinach już 22 września 2023 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!