Gwiazda Avatara i Shang-Chi zagra w The Witcher: Blood Origin

Radosław Krajewski
2021/07/07 11:10

Serialowy prequel Wiedźmina zyskał nową gwiazdę w obsadzie.

Na kilka dni przed startem WitcherCon Netflix ogłosił nazwisko nowej gwiazdy, która pojawi się w The Witcher: Blood Origin. Do obsady serialu dołączyła Michelle Yeoh. Aktorka znana jest z takich produkcji, jak Przyczajony tygrys, ukryty smok, Jutro nie umiera nigdy, Bajecznie bogaci Azjaci i serialu Star Trek: Discovery. Już wkrótce będziemy mogli ją zobaczyć w Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, Gunpowder Milkshake oraz nadchodzących czterech częściach Avatara.Gwiazda Avatara i Shang-Chi zagra w The Witcher: Blood OriginYeoh wcieli się w Scian, ostatnią ze swojego wędrownego plemienia elfów władających mieczami. Nikt nie dorównuje jej fechtunkowi, stanowiąc śmiertelnie zagrożenie dla każdego jej przeciwnika. Nikt też nie nosi w sercu tak wielkiej straty. Gdy nadarza się okazja, aby odzyskać skradziony święty miecz, który został odebrany jej plemieniu przed laty, kobieta wyrusza w śmiertelnie niebezpieczną misję, która zmieni los Kontynentu.

Według wcześniejszych plotek w serialu zobaczymy genezę Dzikiego Gonu. W rolę Eredina ma wcielić się Jacob Collins-Levy. Niestety Netflix wciąż nie potwierdził tych doniesień. Jedynym potwierdzonym członkiem obsady poza Michelle Yeoh jest Laurence O’Fuarain, który wcieli się w wojownika imieniem Fjall.

GramTV przedstawia:

Historia w The Witcher: Blood Origin osadzona będzie na 1200 lat przed Geraltem z Rivii i opowie o połączeniu fantastycznych światów ludzi, elfów i potworów w jeden Kontynent. Jednym z głównych bohaterów serialu będzie pierwszy Wiedźmin, który doprowadził do powstania zupełnie nowego fachu łowcy potworów. Data premiery The Witcher: Blood Origin nie jest jeszcze znana. Na serię złoży się sześć odcinków.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
3
Gregario
Gramowicz
08/07/2021 05:38

Dobra aktorka - dobra wiadomość. I obyło się bez burzy w komentarzach :)

Khalid
Gramowicz
07/07/2021 14:28

Ta kobieta była i jest niesamowitą aktorką. O urodzie nawet wspominać nie muszę. Cieszy mnie taka wiadomość :)

TytyMagSwag
Gramowicz
07/07/2021 12:00

Była świetna w "Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok", ale to już było z 20 lat temu, jestem ciekaw czy można liczyć na jakieś odważniejsze akrobacje z jej strony